Вибрати За

Вихованці СК “Андеграунд” провели перше тренування в новому залі. Подяка

Вихованці СК ” Андеграунд” провели перше тренування в новому залі. Близько двох тижнів тому для відділення змішаних єдиноборств Романівської ДЮСШ у адмінприміщенні Романівської районної ради виділили зал. Тож нині майже 50 вихованців клубу, серед них є призер України з бойового самбо, чемпіони області з ММА, мають просторе й тепле приміщення для тренувань.

«Хочу висловити подяку Кондратюку Олександру Павловичу, Флуду Василю Васильовичу  за сприяння у виділенні залу, а також всім, хто долучився до його облаштування: Василівському Віталію Валентиновичу, Розвадовському Олегу Миколайовичу, Грищуку Олегу Петровичу – саме завдяки цим людям у приміщенні зробили ремонт та придбали мати», – зазначає тренер СК «Андеграунд» Дмитро Розвадовський.

Як повідомляв Твій Романів, 2 листопада у Києві вихованець СК «Андеграунд» здобув «Бронзу» на Кубку України з бойового самбо, а за кілька днів до цього вихованці СК «Андеграунд» привезли 15 медалей з Чемпіонату області з ММА, а також цілу плеяду перемог на Відкритому Чепіонаді Саньда у Станішівці, у червні здобули 4 переможних місця у Всеукраїнському турнірі зі змішаних єдиноборств ММА, у квітні – 11 медалей на Відкритому чемпіонаті міста Житомир з ММА, а за місяць до цього – ще 7 схожих нагород, минулої зими вихованці СК «Андеграунд» мали 7 нагород на Чемпіонаті області з ММА, а також «срібло» і «бронзу» на Відкритому кубку області зі змішаних єдиноборств.

Записатися на заняття в СК «Андеграунд» можна за телефоном 0680458373