Вибрати За

Виконком Романівської селищної ради погодив нові тарифи на вивезення сміття та підтримав встановлення “лежачих поліцейських”

14 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Романівської селищної ради.

На засіданні були присутні 20 з 29 членів виконкому.
Члени виконкому розглянули питання Про організацію складання проєкту бюджету Романівської селищної ради на 2023 рік, Про охоплення дітей віком від 1 до 6 років дошкільною освітою в очному режимі на період дії воєнного стану в Україні, Про роботу закладів культури в період воєнного стану.

На засіданні проголосували за демонтаж незаконно встановленого елементу благоустрою – йдеться про паркан по вул. Лялевича, 3. Обговорення не обійшлося без конфліктів, зрештою двічі викликали поліцію: немісцевий активіст звернувся до правоохоронців через порушення прав, а селищна рада через порушення активістом регламенту та “зривання” засідання виконкому.

Також члени виконкому погодили використання приміщення овочесховища для облаштування в ньому найпростішого укриття цивільного захисту в Ольшанці, підтримали рішення щодо встановлення “лежачих поліцейських” біля навчальних закладів у Романові та Биківці (на разі стартував лише підготовчий процес, самі “лежачі поліцейські” встановлять уже навесні).

Виконком заборонив рух важкогабаритному транспорту біля річки Виспа у Романові, вніс зміни до комітету забезпечення доступності людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, погодили використання підвального приміщення багатоквартирного будинку як найпростішого укриття для ЗДО “Сонечко”.

Також виконком проголосував за встановлення нових тарифів на послуги вивезення сміття. Зокрема вартість вивезення сміття в РКП “Сервіс” з 1 жовтня на одну людину становитиме 30 грн на місяць.