Вибрати За

Верховний суд України розглянув правомірність реорганізації школи на Романівщині у 2016 році

У Єдиному державному реєстрі судових рішень 1 грудня 2021 року опубліковано постанову Верховного суду України, яка стосується реорганізації Товщанської школи у 2016 році.

У 2016 році Товщанську школу реорганізували з І-ІІ ст до І ст. Батьки обурилися таким рішенням, протестували у Житомирі, згодом рішення розглядав суд. В суді першої інстанції рішення райради визнали протиправним і зобов’язали скасувати його. Проте райрада подала апеляцію.Постановою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 26.10.2017 рішення суду першої інстанції скасовано та прийнято нове, яким у задоволенні позову відмовлено – рішення про реорганізацію визнано законним.

У касаційній скарзі Перший заступник прокурора Житомирської області із посиланням на порушення судом апеляційної інстанції норм матеріального та процесуального права, просив скасувати оскаржуване судове рішення та залишити в силі рішення суду першої інстанції.

Верховний Суд перевірив правильність застосування судами норм матеріального та процесуального права у межах доводів касаційної скарги та дійшов таких висновків.

Тож Верховний суд постановив: Касаційну скаргу Першого заступника прокурора Житомирської області залишити без задоволення, а постанову Житомирського апеляційного адміністративного суду від 26.10.2017 у справі №290/791/16-а – без змін.Тож реорганізацію Товщанської школи визнано законною.

Рішення Верховного суду є остаточним і оскарженню не підлягає.

Детальніше з постановою Верховного суду можна ознайомитися тут – https://reyestr.court.gov.ua/Review/101502355

Варто зауважити, що нині Товщанська школа призупинила діяльність. Дітки навчаються у Биківці