Вибрати За

Біля корпусу №2 Романівської гімназії на Графа Ілінського збудують великий паркан
6 квітня біля корпусу №2 Романівської гімназії, що на вул. Графа Ілінського розпочали роботи з розчистки території та підготовки до встановлення нового паркану.

Як повідомив Твій Романів секретар Романівської селищної ради Юрій Чумаченко, територію навчального закладу планують відгородити від вулиці великим бетонним парканом.

«Я ініціював роботи з підготовки і будівництва  паркану на цій території, так як це – безпека маленьких школярів. Таку роботу слід було провести дуже давно. Заклад, в якому навчаються найменші учні, виходить на найжвавішу вулицю громади, якою щогодини проїжджають десятки фур та сотні легкових автівок. Тож паркан нестиме не тільки естетичну функцію, а й запобігатиме тому, аби дитина раптово вискочила на дорогу», – прокоментував Юрій Чумаченко.

Як зазначив Юрій Миколайович, селищна рада у вирішенні цього питання знайшла підтримку у депутата обласної ради Ігоря Ходака, який обіцяв надати необхідний фінансовий ресурс. Паркан не будуть купувати, його виготовлять фахівці РКП «Сервіс».

«Необхідне обладнання та матеріали для виготовлення паркану нам допомагає придбати депутат Ігор Ходак. Для виготовлення паркану нам потрібно приблизно 2,5 місяці. Роботи будуть проводитись паралельно – розчищатиметься територія, встановлюватимуться і заливатимуться стовпчики, тощо, разом з тим на підприємстві ми займатимемося виливанням форм для паркану. Бетону необхідний час аби «встоятися», саме тому робота не буде зроблена надто швидко. Але загалом ми плануємо, що в другій половині червня вже встановимо близько 300 метрів паркану,» – розповів Богдан Матат.

Як зауважив Юрій Чумаченко, паркан встановлять не лише біля школи, а й продовжать трохи далі, закривши території біля мосту та за ним, аж до першого подвір’я. Він зазначив, що на виконання робіт не залучаються гроші з бюджету громади, кошти виділив депутат обласної ради Ігор Ходак, солярку для техніки безкоштовно надала заправка Frog та Роман Ткачук. Юрій Миколайович  закликає інших підприємців долучатися – допомагати  робити Романів красивішим та безпечнішим