Вибрати За

АТ “Житомиробленерго” оприлюднило графіки погодинних відключень. Романівщина – у 1 та 3 секторах

18 січня АТ “Житомиробленерго” оприлюднило нове оголошення щодо аварійних відключень, пов’язаних з наслідками ракетних ударів.

Публікуємо дослівно:

Шановні споживачі!
“У зв’язку з пошкодженням енергогенеруючого обладнання через ракетну атаку російських орків,  розпорядженням НЕК “Укренерго” в Житомирській області введені аварійні обмеження. 
Енергетична інфраструктура країни відновлюється після 12-го ракетного удару росії, тривають ремонтні роботи на всіх пошкоджених обстрілами об‘єктах.
Звертаємо вашу увагу! Укладені на ранок графіки погодинних відключень тимчасово не діють. 
У зв‘язку з відключеннями можливі коливання напруги. Тому для збереження елктроприладів,  просимо не залишати їх в розетках, особливо ті, які керуються мікросхемами і мікрочіпами! 
Використовуйте їх через 15-30 хвилин після відновлення електропостачання, поки енергосистема не стабілізується” – йдеться в повідомленні.

Також на сайті Житомиробленерго оприлюднені графіки можливих погодинних відключень на період з 17 по 22 січня. У випадку застосування аварійних відключень графіки та час будуть відрізнятися.
Зона обслуговування Романівського РЕМу є в секторах номер 1 та номер 3.

Сектор №1, скрін з сайту Житомиробленерго:

Сектор №3, скрін з сайту Житомиробленерго:
Також за даними сайту Житомиробленерго аварійні роботи 18 січня проводилися на деяких лініях у Карвинівці, Мирополі, Романівці, Корчівці, Разіне, Паволочці, Бартусі, Годисі, Колодяжному, Печанівці, Грем’ячому, Мані, Жовтий Брід, Вила, Хижинці, Соболівці, Межирічці, Старочуднівській Гуті, Романові, Станіславівці.

Слідкувати за можливими плановими відключеннями можна на офіційному сайті Житомиробленерго – http://www.ztoe.com.ua/index.php . Там же можна знайти інформацію про аварійні відключення, планові роботи, попередні графіки погодинних відключень, пов’язаних із пошкодженнями внаслідок ракетних обстрілів.