Вибрати За

«Piramida-Брук» виготовляє у Романові морозостійку вібропресовану плитку та бордюри

Шукаєте чим вимостити подвір’я? Хочете, щоб гарно і недорого? Не хочете витрачати години часу на пошук транспорту для перевезення бруківки? Вирішити проблему просто і одразу на місці – «Piramida-Брук» виготовляє у Романові сучасну вібропресовану тротуарну плитку та бордюри.

Вібропресована плитка – оптимальне рішення для оформлення як дворів приватних господарств, так і територій торгових та соціальних закладів. Вібропресована плитка виготовляється на спеціалізованому обладнанні,  цемент в процесі не виливається у форму для застигання, а завантажується у прес у напівсухому вигляді з додаванням спеціалізованих елементів для отримання кольору, морозостійкості і гідрофобності.

«Piramida-Брук» виготовляє бруківку будь-якої форми та кольорової гами, можливий мікс кольорів в одній ценглинці. Бруківка стійка до перепадів температур, легко переживає найнесподіванішу сучасну зиму і не тріскається при раптовому похолоданні чи потеплінні. Бруківка стійка до зношування, колір не стирається з часом, витримує сильне навантаження. Ще однією важливою перевагою є відсутність калюж після дощу, і, відповідно, ожеледі взимку.

«Piramida-Брук» допоможе з дизайном, архітектурним планом території та підбором необхідної бруківки та бордюрів. При необхідності – надасть послуги з підготовки території та укладки бордюру. Консультації – безкоштовні.

Виробництво «Piramida-Брук» знаходиться у Романові. Замовлення, залежно від обсягу і складності, виконуються буквально за кілька днів.

Тел.: 067-377-54-77; 067-308-70-77

Фото з архіву