Вибрати За

COVID-19 зафіксовано у 156 жителів України. МОЗ закликає дотримуватися карантину

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 1 випадок; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 2 випадки; Донецька область — 1 випадок; Запорізька область —  7 випадків; Житомирська область — 2 (1 летальний) випадки; Івано-Франківська область — 16 (2 летальні) випадків; м. Київ — 34 випадки; Київська область — 24 випадки; Львівська область — 2 випадки; Луганська область — 1; Одеська область — 4; Тернопільська область — 15 випадків (1 летальний); Херсонська область — 1 випадок; Чернівецька область — 42 (1 летальний) випадки; Черкаська область — 2 випадки.

МОЗ нагадує про необхідність дотримання карантину, а також самоізоляції для тих, хто повернувся з-за кордону або відчуває ознаки ГРВІ.

До речі, головне фото до новини зроблене на одній із вулиць Романова. Людина, яка нещодавно повернулася з-за кордону, поставилася до проблеми відповідально, на відміну від деяких інших. Наприклад до редакції Твій Романів уже зверталися читачі з проханням надати контакти, куди повідомляти про людей, які приїхали з країн, де зафіксовано багато випадків COVID-19, але гуляють селищем. З подібними випадками усно й зверталися до дільничних поліцейських. За умовами карантину та документу, який підписують громадяни, в’їжджаючи з інших країн, вони повині перебувати на самоізоляції вдома впродовж 14 днів і без крайньої потреби не виходити і не наражати на небепеку інших.

Повідомляти про людей, які приїхали з-за кордону, але не дотримуються самоізоляції, слід за телефоном 102