Вибрати За

695 освітян Романівської громади перерахували одноденний заробіток на ЗСУ, а також виготовили для них вже тони харчів

695 освітян Романівської громади перерахували свій одноденний заробіток Збройним силам України.

Про це Твій Романів повідомили у відділі освіти Романівської селищної ради.

Так освітяни перерахували 270 899 грн.

Варто зазначити, що більшість вчителів зробили щеплення від COVID-19 і отримали “ковідну тисячу” Є-підтримки. Значна частина освітян перерахувала ці кошти на ЗСУ.Вчителі, працівники шкіл та дитсадків з усієї Романівської громади активно долучаються до волонтерської роботи.

У всіх діючих навчальних закладах на кухні кипить робота – ліплять вареники, крутять голубці, печуть пиріжки, смажать налисники і котлети… Кількість виготовлених харчів уже можна рахувати в тонах. Продукти для приготування освітяни приносять свої або ті, що подарували односельчани, зарізали вже кілька свиней. Готову їжу передають для Тероборони, у Житомир та у романівський волонтерський штаб “Берегиня”, який тісно співпрацює з різними частинами ЗСУ і передає їжу воїнам на фронт.

Допомагають освітяни волонтерам у плетінні маскувальних сіток, виготовлені лавок, збирають речі гуманітарної допомоги переселенцям, допомагають біженцям знайти житло.

Вчителі продовжують безпосередньо і свою роботу – проводять навчання дистанційно. І хоч з постійними сигналами тривоги робити це складно, намагаються все ж таки донести необхідний матеріал своїм учням.