Вибрати За

60 осіб вже вакцинувалися від COVID-19 на Романівщині
Станом на 25 березня 60 жителів Романівської громади отримали вакцинацію від COVID-19, переважна більшість – медики.

З 24 березня у Романові працює стаціонарний пункт щеплень від COVID-19.

“Нині проводять вакцинацію працівникам закладів медицини – Романівської лікарні, КНП “ЦПМСД”, сільських амбулаторій та ФАПів. Вакцинацію проводять за попереднім записом, адже один флакон вакцини містить 10 доз, які треба використати протягом 6 годин після відкриття флакону. Тож для вакцинації формують групи по 10 або 20 осіб.”, – зазначив Олександр Галяс, головний лікар КНП “ЦПМСД Романівської селищної ради”

Нині вже вакциновані 100% працівників відділення для хворих на COVID-19 КНП Романівська лікарня, щеплення також отримали працівники інших відділень та керівництво закладу: директорка Ірина Серт та медична директорка Світлана Гопчук зробили вакцинацію в числі перших – 5 березня. Обоє нині почуваються добре, побічний ефект від вакцини помітила лише Ірина Серт у вигляді незначного підняття температури. Загалом медики кажуть, що з числа вакцинованих фахівців Романівської лікарні побічні дії у вигляді підвищення температури та неприємних відчуттів у місці ін’єкції мали всього кілька осіб.

В рамках вакцинації  публічних осіб та громадських діячів вакцинацію отримала й редакторка сайту Твій Романів Марина Кондратюк, яка записалася в чергу для щеплень невикористаними дозами, заповнивши відповідну анкету на сайті Житомирської ОДА. 25 березня двоє медиків із селища Романівської громади, які прибули у пункт щеплень для вакцинації, уже на місці відмовилися від процедури. Тож їм терміново шукали заміну, а редакторка сайту Твій Романів була вже на місці, проводячи фотозйомку для публікації.

Варто зазначити, що на залишкові дози вакцини (якщо люди, які внесені у список на дату щеплення з якихось причин відмовилися, не приїхали, або в конкретний момент мали протипоказання до вакцинації) мають право особи, що належать до списків другого етапу вакцинування – працівники соціальної сфери, громадського здоров’я та люди, віком понад 80 років. Люди, охочі отримати залишкову вакцину, мають звернутися до свого сімейного лікаря і повідомити його про своє бажання. При наявності залишкової вакцини мають бути готові у найкоротший термін прибути в лікарський заклад.

Щодо вакцинації публічних осіб на Житомирщині – читайте, натиснувши тут.
Як повідомляв Твій Романів, 24 березня у перший день роботи пункту щеплення від COVID-19, вакцинацію зробили 20 медикам