Вибрати За

6 пожеж за кілька днів: на Романівщині горіла суха трава і спалила хлів та будинок

За 5 днів на Романівщині трапилося 6 пожеж. Люди, господарюючи, підпалюють суху траву, та випалює площу гектарами, вогонь перекидається й на будівлі.

Про це Твій Романів повідомляє Романівський РС УДСНС.

22 березня згоріло 3 га сухої трави за с. Камінь.

24 березня хтось підпалив очерет біля річки лісної в районі Лебедів у Романові.

Того ж дня згоріла господарська будівля в смт. Биківка. Пожежа ще й частково пошкодила будинок поруч. Рятувальники кажуть, що найімовірнішою причиною загоряння стали дитячі пустощі з вогнем.

25 березня пожежа трапилася в с. Вила. На телефон 101 надійшов виклик про загоряння сухої трави. Після виїзду пожежників з частини і до моменту прибуття з села дзвонили ще двічі, адже вогонь з трави спочатку перекинувся на господарчу будівлю, а потім спопелив і приватний будинок. Місцевим жителям вдалося відбити вогонь від будинку ще одного з сусідів .

Сьогодні 26 березня 3 га трави згоріло за смт. Биківка. Рятувальники, які прибули з пожежі, майже одразу виїхали на наступний виклик – за селом Старочуднівська Гута горить суха трава, жителі повідомляють, що вогонь наближається до будівель.

Рятувальники закликають не підпалювати суху траву, слідкувати за багаттями, адже вітер швидко роздмухує вогонь, він поширюється, нищить екосистему та завдає чималих матеріальних збитків людям.