Вибрати За

6 закладів освіти Романівської громади через підвищену захворюваність йдуть на карантин

Через збільшення кількості хворих учнів та вчителів 6 навчальних закладів Романівської громади змінять форму навчання.

Про це Твій Романів повідомили у відділі освіти Романівської селищної ради.Зокрема на карантин підуть Романівський ліцей №1 (перейменована Романівська гімназія), Врублівська, Гордіївська школи, Романівський ліцей №2, Биківський ОЗЗСО.

Карантин попередньо триватиме з 25 по 31 січня.

За даними Центру первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради у громаді рівень захворюваності стрімко зростає.

Як зауважила в.о. головної лікарки ЦПМСД Дар’я Волощук, станом на 14 січня за тиждень кількість захворілих на ГРВІ становила 36 осіб, 1 особа мала підтверджений COVID-19. Вже за тиждень статистика зросла. Станом на 21 січня за 7 днів зареєстровано 53 випадки захворювання на ГРВІ, 19 осіб отримали підтвердження захворювання на COVID-19. З 21 по 24 січня зареєстрували ще понад півсотні звернень щодо захворювань на ГРВІ та, можливо, грип, коронавірус, інші вірусні хвороби. 24 січня значна кількість осіб з ознаками хвороб здавала ПЛР-тести.

Варто зауважити, що медична статистика не відображає повної картини, так як чимало дорослих не звертаються до лікарів при власних хворобах чи нескладних хворобах дітей. Відвідуваність же у навчальних закладах стрімко впала.