Вибрати За

4 роки і 10 місяців ув’язнення дав суд уродженцю Романівщини, який обікрав два магазини у сусідньому районі

5 грудня у Єдиному державному реєстрі судових рішень опубліковано вирок Бердичівського міжрайонного суду раніше судимому чоловіку, уродженцю с. Врублівка Романівського району.

У вироку йдеться, що 24 березня 2018 року чоловік вночі зійшов з електрички у с. Рачки Чуднівського району та обікрав місцевий магазин. Підсудний розбив вікно та відігнув металеві грати, вліз в середину, викрав ковбаси, шоколадки, шкарпетки, картки поповнення мобільного, дрібні гроші, виліз через вікно і втік.

Через 2 місяці – вночі 20 травня 2018 року, чоловік на велосипеді поїхав у село Стовпів Чуднівського району, що знаходиться за 15 км від місця його проживання. так само розбив вікно і відігнув грати, вліз всереди, викрав ковбаси, консерви, фарш, сир, каву, тощо.

Суд визнав чоловіка винним та призначив покарання 4 роки ув’язнення. На підставі ч. 4 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом часткового складання призначених покарань, призначених за цим вироком та вироком Острозького районного суду Рівненської області обвинуваченому визначили остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки 10 місяців.