Вибрати За

4 з 25 ФОПів на Романівщині зареєстрували РРО для здійснення підприємницької діяльності
На Романівщині четверо ФОПів звернулися до податкової та зареєстрували 5 програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Про це Твій Романів повідомили у Романівській державній податковій інспекції.

Це підприємці, які здійснюють торгівлю годинниками та ювелірними виробами, електротоварами, комп’ютерами та програмним забезпеченням.

Загалом ПРРО або РРО мають ще встановити 21 ФОП на Романівщині, які здійснюють торгівлю технікою, комп’ютерним обладнанням, надають стоматологічні послуги, реалізовують аптечні товари, тощо.

Романівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що відповідно до п. 1 ст. 17 Закону № 265, до суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції за товари (послуги), за рішенням відповідних контролюючих органів застосовуються фінансові санкції у разі встановлення в ході перевірки факту, зокрема, невидачі (в паперовому вигляді та/або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, в таких розмірах:
– 100 % вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону № 265, товарів (робіт, послуг) – за порушення, вчинене вперше;
– 150 % вартості проданих з порушеннями, встановленими п. 1 ст. 17 Закону № 265, товарів (робіт, послуг) – за кожне наступне вчинене порушення.
Водночас п. 11 розд. II «Прикінцеві положення» Закону № 265 встановлено, що тимчасово до 01 січня 2022 року санкції, визначені п. 1 ст. 17 Закону № 265, застосовуються в таких розмірах:
– за порушення, вчинене вперше – 10 % вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг);
– за кожне наступне вчинене порушення – 50 % вартості проданих з порушеннями, встановленими цим пунктом, товарів (робіт, послуг).