Вибрати За

32 батьків району відповідали за невиконання обов’язків: в хаті брудно, їжі немає, діти п’ють, курять та прогулють школу

За 10 місяців 2019 року романівська поліція направила до суду 32 справи про невиконання батьками своїх батьківських обов’язків. Переважно причиною стали незабезпечення належних умов проживання, бруд в будинках, відсутність харчування, причому кілька фактів зафіксовані повторно. Три справи порушили через прогули учнями школи, а також через куріння і розпивання спиртних та слабоалкогольних напоїв, дрібні крадіжки.

Про це Твій Романів повідомила Наталія Ангішева, інспектор з ювенальної превенції Романівського ВП.

Також адмінкомісія розглянула 4 справи за ч. 2 ст.156 – на Романівщині продали алкоголь чотирьом неповнолітнім. І стільки ж справ цьогоріч розглядали щодо доведення неповнолітнього до стану сп’яніння – дорослі наливали дітям. Одну справу за поданням поліції суд розглянув щодо того, що дитина перебувала у розважальному закладі без супроводу дорослих у нічний час.

Три справи розглядав суд щодо вчинення насильства в сім’ї – у двох випадках правопорушення вчинили неповнолітні, а в одному випадку насильство здійснили до малолітнього.