Вибрати За

30 діток з Романівської громади їздили на відпочинок у польське місто Бардо

З 12 по 21 серпня 30 діток з Романівської громади їздили на відпочинок до польського міста Бардо. Школярі поїхали до Польщі на запрошення керівництва гміни на основі підписаного з Романівською селищною радою меморандуму про співпрацю.
Загалом діти мали дуже насичену програму, яка включала як екскурсію паломницьким містом Бардо, яке відоме старовинною дерев’яною чудотворною фігурою Божої Матері та джерелами, їздили до Вроцлава, відвідували копальню золота та переглядали експозицію середньовічних засобів видобутку золота, урану та миш’яку, були у фортеці «Срібна гора». Спробували себе навіть у рафтингу – сплавлялися місцевою гірською річкою. Ну і звісно для дітей влаштували цікавезні майстер-класи, розвивальні заняття та дискотеки та купання у басейнах.

Перебування групи в Польщі (проїзд, харчування, проживання, розваги) повністю оплачували представники міста Бардо, дітям роздали кишенькові гроші, а наприкінці подарували шкільні наплічники, канцелярію та солодощі.

Дітей до Польщі супроводжували вчителі Романівської гімназії Волтарніст Тетяна Віталіївна, Верніцька Леся Миколаївна, Буднік Алла Йосипівна та голова Романівського Польського культурно-освітнього товариства Ольга Мичківська.

«Ми дуже вдячні нашим польським партнерам за чуйність, доброту і неймовірну підтримку. Від першого дня Великого наступу росії Бардо з нами на зв’язку, допомагали чим могли і як могли. А зараз подарували нашим діткам неймовірну можливість забути бодай на кілька днів, що таке повітряні тривоги, постійні новини про обстріли. Діти по-справжньому відпочили. За це велика подяка!», – зауважила Ольга Мичківська.

Напередодні візиту дітей в рамках підготовки програми Бардо відвідав депутат Житомирської районної ради, фундатор співпраці з польськими партнерами Олександр Кондратюк, який, за дорученням Житомирської обласної військової адміністрації та обласної ради, вручив бурмістру міста Бардо Кшиштофу Жеганські відзнаку обласного значення «Честь і Слава Житомирщини». Олександр висловив вдячність за допомогу керівництва та мешканців міста Романову та військовим ЗСУ, про які неодноразово писав Твій Романів.