Вибрати За

3 роки в’язниці і 150 тис. грн моральної шкоди: суд покарав винуватця смертельної ДТП у Романові
9 березня у Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднено вирок чоловіку, який у серпні 2017 збив насмерть чоловіка у Романові.

У вироку суду йдеться, що 7 серпня 2017 року близько 03 години 30 хвилин чоловік, рухаючись транспортним засобом ВАЗ- 21063 по вул. Шевченка в смт Романів Житомирської області лівим переднім колесом автомобіля здійснив наїзд на лежачого пішохода. Чоловік отримав численні травми, від яких загинув на місці. Водій зник з місця ДТП.

У суді обвинувачений пояснив, що в умовах поганого освітлення не побачив на що наїхав. Не зупинився, так як думав, що наїхав на собаку.

Суд визнав винним чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2ст. 286 КК України та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 2 роки. А також винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1ст.135КК України та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 1 рік, щоправда звільнив від останнього покарання у зв`язку з закінченням строків давності.

Цивільний позов про відшкодування матеріальної і моральної шкоди, завданої злочином, суд задовольнив повністю. Зобов’язав стягнути завдану кримінальним правопорушенням матеріальну шкоду в розмірі 22371 гривню 14 копійок, моральну шкоду в розмірі 150000 гривень, а також витрати за надання правової допомоги адвокатом.