Вибрати За

28 вересня рятувальники вже тричі виїжджали гасити будівлі на Романівщині

Сьогодні 28 вересня рятувальники загасили три пожежі у будівлях на Романівщині, а кілька днів перед цим виїжджали гасити траву і сміття.

Про це Твій Романів повідомили у Романівському РС УДСНС.

Так в ніч з 27 на 28 вересня загорілася будівля у с. Садки. Про пожежу в господарчій будівлі рятувальників повідомили о 23.25. Ймовірно, хтось кинув поблизу хліву недопалок, який і призвів до пожежі. Рятувальники загасили пожежу, вогонь знищив дах.

Поки рятувальники гасили пожежу в Садках, диспетчеру надійшло нове повідомлення з с. Цеберка. Туди відрядили гасити палаючий будинок рятувальників з Баранівки. На момент приїзду дах будинку вже обвалився, весь дерев’яний будинок був охоплений вогнем.

Близько 14 год дня надійшло повідомлення про пожежу в с. Булдичів. Горіла кухня у житловому будинку. На момент приїзду рятувальників горіло перекриття, стіни, речі. Найімовірнішою причиною загоряння вважають коротке замикання електромережі.

Раніше, 26 вересня, горіла стерня за межами смт Миропіль. 25 вересня горів садок на виїзді з Романова та суха трава поблизу вул. Графа Ілінського.

23 вересня горіла суха рослинність поблизу вулиці Житомирської у Романові. Рятувальники не дали перекинутися вогню на будівлю, впритул до якої він наближався, та до садку.
Рятувальники закликають громадян не випалювати сухотрав’я та не розводити багаття у вітряну погоду. А у випадку виникнення будь-яких надзвичайних подій чи ситуацій терміново звертайтеся до Служби порятунку за номером «101»