Вибрати За

22-річному чоловіку оголосили підозру за завдання травм, що призвели до смерті жителя Романівщини

Як повідомляв Твій Романів, у Романівській лікарні помер чоловік внаслідок отриманих від побиття травм.

17 березня на сайті ГУ НП у Житомирській області з’явилася офіційна інформація щодо цього випадку, публікуємо дослівно:

Попередньо, смерть чоловіка стала наслідком кількаденної пиятики та ігноруванням у з зв’язку з цим отриманих у ході нетверезого конфлікту травм. 

Повідомлення про подію надійшло до Романівського відділення поліції 15 березня від медиків. До місцевої лікарні було госпіталізовано 33-річного жителя с. Корчівки із скаргами на сильний біль у черевній порожнині. Чоловік перебував у нетверезому стані. Лікарі провели термінове оперативне втручання, у ході якого виявили у пацієнта тяжку внутрішньочеревну травму, що спричинила кровотечу. Врятувати життя чоловікові медикам не вдалося. Причину смерті встановлюють судово-медичні експерти.
 
Відомості про отримання селянином смертельного тяжкого тілесного ушкодження були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

У ході перевірки поліцейські з’ясували, що чоловік останніх кілька днів провів у компанії своїх знайомців, де у будинку одного з них відбувалась пиятика. Попередньо встановлено, що до травмування загиблого призвів раптовий нетверезий конфлікт між співчаркувальниками. Про необхідність медичної допомоги для потерпілого лікарів було сповіщено через значний період часу.

Нині у ході кримінального провадження поліцейські встановили причетність одно із співчаркувальників до завдання загиблому тяжкої травми, що призвела до його смерті. 22-річному молодикові оголошено про підозру у вчиненні кримінального діяння, передбаченого ч.2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) ККУ.

За подібні протиправні дії може загрожувати ув’язнення строком від 7 до 10 років.

Відділ комунікації поліції Житомирської області