Вибрати За

208 кандидатів претендують стати депутатами Романівської селищної ради. Списки

Романівська селищна територіальна виборча комісія зареєструвала 208 кандидатів у депутати Романівської селищної ради.

Виборча комісія надала сайту Твій Романів списки зареєстрованих кандидатів, які претендують стати депутатами Романівської селищної ради. Кандидатів зареєстрували партії “Сила і Честь”, Пропозиція, Опозиційна платформа – за життя, Наш край, Радикальна партія Олега Ляшка, Слуга народу, За майбутнє, Європейська солідарність, Батьківщина.

Тож на посади депутатів претендують:




Сила і честь

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Посада
(заняття)
Місце роботи Партійність
1 Андрієвська Лілія Анатоліївна 12.05.1963 підприємець Фізична особа-підприємець Андрієвська Л.А. Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
2 Шевчук Микола Аркадійович 18.01.1969 підприємець Фізична особа-підприємець Шевчук М.А. Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
3 Чаусова Людмила Іванівна 21.04.1969 Інженер з пожежної безпеки Комунальне комерційне підприємстві Романівська лікарня Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
4 Василівський Віталій Валентинович 24.07.1951 Директор Романівська дитячо-юнацька школа Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
5 Громова Ірина Сергіївна 10.11.1972 підприємець Фізична особа-підприємець Громова І.С. Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
6 Верніцький Дмитро Вікторович 17.04.1984 механік Бердичівське лісове господарство Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
7 Матат Сергій Володимирович 22.03.1984 електрик Романівський РЕМ Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
8 Присяжнюк Марія Борисівна 07.11.1961 пенсіонер пенсіонер Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
9 Коник Павло Вікторович 16.11.1987 підприємець Фізична особа-підприємець Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
10 Горецька Лариса Григорівна 08.11.1975 бухгалтер Селищна рада Червоні Хатки Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
11 Ільченко Владислав Миколайович 12.10.1998 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
12 Симакевич Андрій Дмитрович 15.02.1990 водій Романівська міська лікарня Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
13 Присяжнюк Галина Валентинівна 28.10.1962 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
14 Весельський Сергій Анатолійович 26.05.1977 пенсіонер Пенсіонер Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
15 Ковальська Лілія Анатоліївна 27.03.1975 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
16 Чумаченко Олександр Миколайович 27.04.1972 охоронець Приватна фірма «ВІВАТ 09» Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
17 Гнатишина Інна Василівна 20.03.1981 викладач Романівська школа мистецтв Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
18 Горецький Станіслав Казимирович 25.03.1970 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
19 Олійник Ярослав Богданович 24.12.1999 студент студент Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
20 Подобнюк Оксана Роальдівна 11.11.1970 директор Товариство з обмеженою відповідальністю «Меблева Фабрика» Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
21 Моргун Анатолій Вікторович 12.04.1970 підприємець Фізична особа- підприємець Моргун А.В. Член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»




Пропозиція

Порядковий № кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Партійність Посада
(заняття)
Місце роботи
Перший номер Присяжнюк Ігор Григорович 10.09.1970 Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
2 Беник Максим Іванович 05.11.1985 Безпартійний Вчитель української мови та літератури Романівська гімназія
3 Тополюк Ольга Сергіївна 18.08.1998 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
4 Грабін Олександр Федорович 22.06.1976 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
  5 Присяжнюк Максим Ігорович 12.11.1992 Безпартійний Оператор-касир Фізична особа-підприємець Ткачук
6 Рибак Вікторя Володимирівна 23.02.1986 Безпартійний Медична сестра хірургічного відділення Романівська центральна районна лікарня
7 Бондарчук Максим Миколайович 04.08.1988 Безпартійний Продавець непродовольчих товарів Фізична особа-підприємець  Мичківський
8 Шкуратюк Наталія Володимирівна 26.03.1986 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
9 Шиманська Олена Леонідівна 18.02.1979 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
10 Ткачук Марина Олександрівна 18.05.1994 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
11 Назарець Олена Дмитрівна 31.08.1968 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
12 Куликівський Віктор Віталійович 21.04.1993 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
13 Кучинська Тетяна Йосипівна 26.03.1962 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
14 Кільніцька Вікторія Віталіївна 30.06.1997 Безпартійний Продавець продовольчих товарів Фізична особа –підприємець Стадник
15 Войцехівська Лоліта Леонідівна 26.03.2001 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працю
16 Слободенюк Микола Васильович 21.05.1993 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
17 Тополюк Дмитро Миколайович 05.10.1997 Безпартійний Тракторист Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ім.богдана хмельницького
18 Миронюк Олександр Володимирович 01.01.1975 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
19 Іванишин Вадим Ігорович 12.10.1996 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
20 Терещенко Владислав Віталійович 11.10.1999 Безпартійний Тракторист-машиніст Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю ім. Богдана Хмельницького
21 Демидюк Марина Павлівна 24.06.1993 Безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює




ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Партійність Посада
(заняття)
Місце роботи
1 Лещенко Олексій Павлович 11.03.1965 безпартійний Приватний підприємець Квітковий магазин “Нектар”
2 Весельська Зоя Олександрівна 07.01.1982 безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
3 Марцінковський Леонід Володимирович 21.03.1966 безпартійний Спеціаліст -слюсар Комунальне підприємство “Сервіс”
4 Бричковська  Олександра  Миколаївна 13.04.1982 Безпартійна Педагог-організатор Биківська ЗОШ
    5     Присяжнюк Віктор  Сергійович 24.08.1970 безпартійний Заступник директора СТОВ “Печанівське”
6 Балан Світлана Павлівна 16.05.1972 безпартійна Вчитель КУ ОНЗ  “Романівська гімназія”
7 Марчук Валентина Михайлівна 15.08.1970 безпартійний Кафе “Каприз” Приватний підприємець  Марчук В.М.
8 Мельнічук  Олександр Іванович 29.05.1958 безпартійний водій Дочірнє підприємство “Романівський лісгосп АПК”
9 Тимощук Володимир Миколайович 26.07.1982 безпартійна Приватний підприємець Магазин “Колос”
10 Нікіфоров Віктор Іванович 15.10.1969 безпартійна оператор СФГ “Едельвейс”
11 Мороз Людмила Миколаїна 20.04.1967 безпартійна Продавець ПП Антонюк І.В.    Магазин “Продукти”
12   Мумрик Лідія Миколаївна     24.09.1987 безпартійна Оператор машинного доїння СТОВ СП “Нібулон”
13 Остапчук Валерій Григорович 02.11.1963 безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
14 Манько Микола Миколайович 23.07.1988 безпартійний Начальник тягової підстанції Станція м.Чуднів  
15 Рибачук Лариса Францівна 20.10.1974 безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
16 Сингаєвський Станіслав Антонович 10.03.1977 безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
17 Ткачук Лариса Василівна 29.09.1972 безпартійна продавець Магазин “Люкс”
18 Коник Віктор Адамович 17.10.1959 безпартійний водій Романівський маслозавод
19 Добровольська Галина Владиславівна 30.11.1977 безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
20 Загумний Володимир Мар’янович 10.11.1968 безпартійний Тимчасово не працює Тимчасово не працює
21 Сірик Любов Володимирівна 05.01.1977 безпартійний Завідувачка Фельдшерський пукт с. Лісна Рудня




Наш Край

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Посада
(заняття)
Місце роботи Партійність
1 Ходюк Василь Іванович 14.08.1967 Заступник голови Романівська районна державна адміністрація Житомирської області Член політичної партії «Наш край»
2 Флуд Василь Васильович 11.01.1968 Голова Романівська районна державна адміністрація Житомирської області Безпартійний
3 Серт Ірина Валеріївна 14.06.1968 Директор Комунальне некомерційне підприємство «Романівська лікарня» Житомирської області Безпартійна  
4. Фагоцист Любов Зіновіївна 02.03.1963 Старша медична сестра Комунальне некомерційне підприємство «Романівська лікарня» Житомирської області Безпартійна
5. Багінський Віталій Альфредович 15.11.1973 Майстер Акціонерне товариство «Житомиргаз» Безпартійний
6. Барановський Вячеслав Григорович 23.03.1968 Директор Гордіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирської області Безпартійний
7. Барчак Петро Опанасович 13.02.1968 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійний
8. Білінець Василь Васильович 28.03.1955 Пенсіонер Пенсіонер Безпартійний
9. Бурлакова Наталія Григорівна 02.09.1960 Пенсіонер Пенсіонер Безпартійна
10. Ковальчук Ада Анатоліївна 14.07.1970 Мати-вихователь Дитячий будинок сімейного типу смт.Биківка Безпартійна
11. Бобров Петро Олександрович 17.03.1958 Пенсіонер Пенсіонер Безпартійний
12. Колотюк Петро Якович 25.07.1965 Сільський голова Вільшанська сільська рада Житомирської області Безпартійний
13. Чумаченко Юрій Миколайович 05.01.1975 Адвокат, юрист юридичного відділу Товариство з обмеженою відповідальніс тю «Вівад 09» Член політичної партії «Наш край»
14. Лободзінська Альона Федорівна 10.09.1973 Завідувач сектору культури Романівська районна державна адміністрація Безпартійна
15. Майка Ірина Олександрівна 24.09.1984 Вчитель Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» Безпартійна
16. Лещенко Андрій Володимирович 13.12.1969 Приватний підприємець Приватний підприємець Безпартійний
17. Розвадовський Дмитро Анатолійович 23.02.1986 Тренер Романівська дитяча юнацька спортивна школа Безпартійний
18. Маскевич Раїса Леонідівна 06.12.1960 Заступник директора з виховної роботи Опорний навчальний заклад «Романівська гімназія» Безпартійна
19. Муха Сергій Олександрович 06.02.1979 Фізична особа підприємець Фізична особа підприємець Безпартійний
20. Темченко Рита Анатоліївна 15.11.1970 Директор Опорний навчальний заклад «Биківський заклад загальної середньої освіти 1-111 ступенів» Безпартійна
21. Поплавський Віктор Йосипович 22.09.1979 Старший майстер лісу Дочірнє підприємство «Романівський лісгосп АПК» Безпартійний
22. Чернецький Євген Олександрович 22.07.1990 Керівник цеху Товариство з обмеженою відповідальніс- тю «Вівад 09» Безпартійний
23. Сергійчук Андрій Григорович 12.11.1967 Завідувач об’єднаного відділення хірургічного профілю Комунальне некомерційне підприємство «Романівська лікарня» Безпартійний
24. Колесник Ірина Анатоліївна 29.12.1969 Директор Комунальна установа «Булдичівська загальноосвітня школа 1-111 ступенів Безпартійна
25. Свиридюк Лариса Алімівна 26.06.1966 Керуюча справами виконавчого апарату Романівська районна рада Безпартійна
26. Романюк Сергій Миколайович 20.01.1968 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійний




Слуга народу

Порядковий № кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Партійність Посада
(заняття)
Місце роботи
Перший номер Мирончук Катерина Вікторівна 01.12.1966 Безпартійна в.о. селищного голови Романівська селищна рада
2 Хоміченко Олександр Олексійович 23.10.1983 Безпартійний Програміст Фізична особа-підприємець в IT
3 Іванюк Інна Володимирівна 10.06.1971 Безпартійна Директор Романівський районний будинок культури
4 Мичківський Олександр Володимирович 07.12.1981 Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
  5 Кіндрук Іван Миколайович 14.04.1984 Безпартійний Директор Директор ТОВ «Фортек Плюс»
6 Кулак Марина Валентинівна 04.08.1992 Безпартійна Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
7 Кіндрук Юрій Володимирович 06.08.1973 Безпартійний Старший майстер Житомиргаз
8 Дзензелівський Сергій Володимирович 21.08.1980 Безпартійний Директор Бібліотека для дорослих
9 Хоміченко Юлія Миколаївна 18.07.1986 Безпартійна Тимчасово не працює Тимчасово не працює
10 Кіндрук Віталія Миколаївна 26.05.1992 Безпартійна Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
11 Гривюк Олексій Петрович 30.03.1987 Безпартійний Вчитель інформатики ОНЗ Романівська гімназія
12 Змієвський Стефан Анатолійович 02.02.1973 Безпартійний Вчитель Ольшанська ЗОШ
13 Дехтярук Олександр Володимирович 16.07.1984 Безпартійний Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець
14 Сапарова Віра Петрівна 04.04.1970 Безпартійна Реєстратор Селищна Рада
15 Іщук Ніна Миколаївна 02.03.1983 Безпартійна Економіст ТОВ БК Сарагаз Клан
16 Буравський Станіслав Анатолійович 17.05.1966 Безпартійний Вчитель музики Биківська школа
17 Гудзь Калина Миколаївна 15.10.1966 Безпартійна Бухгалтер Романівська селищна рада
18 Садовська Ольга Анатоліївна 22.11.1991 Безпартійна Фельдшер швидкого реагування КнУ Романівська екстрена медична допомога
19 Бондар Юрій Павлович 26.06.1986 Безпартійний Завідувач Романівської РС Романівський РС
20 Костенко Любов Олександрівна 02.09.1973 Безпартійна Тимчасово Не працює Тимчасово Не працює
21 Костенко Микола Васильович 25.03.1972 Безпартійний Тимчасово Не працює Тимчасово Не працює
22 Дорощук Олена Петрівна 23.01.1975 Безпартійна Завсклад підприємство




Радикальна партія Олега Ляшка

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Посада
(заняття)
Місце роботи Партійність
1 Лесько Дмитро Олександрович 20.09.1979 тимчасово не працює тимчасово не працює Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
2 Гранківська Марина Василівна 30.07.1996 тимчасово не працює тимчасово не працює Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
3 Петровський Леонід Францович 07.08.1967 Начальник Комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство Романівської Районної ради безпартійний
4 Лопоха Віталій Олексійович 15.02.1964 охоронець Товариство з обмеженою відповідальністю «Вівад 09» Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
5 Савіцька Людмила Михайлівна 10.12.1976 діловод Биківська селищна рада Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
6 Бистрицький Валентин Францович 27.08.1979 токар Бердичівське Державне лісове господарство Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
7 Барбуца Світлана Анатоліївна 06.05.1970 прибиральниця Товариство з обмеженою відповідальністю домобудівна компанія «Фундамент» безпартійна
8 Павлюк Олексій Якович 29.09.1987 Фізична особа підприємець Фізична особа-підприємець безпартійний
9 Присяжнюк Василь Михайлович 17.11.1991 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
10 Олійник Світлана Миколаївна 30.04.1981 Головний бухгалтер Товариство з обмеженою відповідальністю «Романівсервіс» безпартійна
11 Макарчук Олексій Костянтинович 04.08.1963 охоронець Товариство з обмеженою відповідальністю «Вівад 09» Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
12 Галіцька Галина Антонівна 21.11.1971 Завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом «Комунальне неприбуткове підприємство Первинної медико-санітарної  допомоги» Романівської  Районної Ради безпартійна
13 Іваніцький Петро Петрович 06.02.1978 Фізична особа підприємець Фізична особа-підприємець Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
14 Зінчук Вікторія Володимирівна 14.01.1996 завідуюча складом готової продукції Товариство з обмеженою відповідальністю «Вівад 09» безпартійна
15 Кліменчук Анатолій Миколайович 23.01.1984 Тимчасово не працює Тимчасово не працює безпартійний
16 Панчук Тетяна  Григорівна 10.03.1977 Завідуюча клініко-діагностичною лабораторією Комунальне неприбуткове підприємство «Романівська центральна районна лікарня» безпартійна
17 Гижинська Світлана Павлівна 01.05.1990 Лікар загальної практики – сімейний лікар «Комунальне неприбуткове підприємство Первинної медико-санітарної  допомоги» Романівської  Районної Ради безпартійна
18 Рябчук Юрій Миколайович 01.04.1986 електромонтер Романівський район електромереж Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
19 Пилипенко Тетяна Віталіївна 10.05.1961 Тимчасово не працює Тимчасово не працює безпартійна
20 Слободенюк Дмитрій Анатолійович 29.05.1995 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»
21 Привалова Ірина Іванівна 12.04.1993 бармен Кафе-бар «Від заходу до сходу» безпартійна
22 Денисюк Сергій Валентинович 09.08.1992 пенсіонер пенсіонер Член Політичної Партії «Радикальна партія Олега Ляшка»




За майбутнє:

Порядковий № кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Партійність Посада
(заняття)
Місце роботи
Перший номер Галяс Олександр Миколайович 18.03.1951 Член політичної партії «За майбутнє» Головний лікар Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради»
2 Спіцина Світлана Леонідівна 29.08.1978 Безпартійна Директор Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕКОЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ”
3 Зінчук Сергій Олександрович 13.03.1976 Безпартійний Директор Приватне підприємство «Романів Агро Транс»
4 Шпонарська Вікторія Володимирівна 26.08.1970 Безпартійна Начальник Відділ з питань перерахунку пенсій
  5 Савченко Володимир Володимирович 21.09.1964 Безпартійний Фізична особа – підприємець Фізична особа – підприємець
6 Яшник Людмила Олексіївна 07.08.1961 Безпартійна Лікар-невролог Романівська районна центральна лікарня
7 Грищук Олег Петрович 22.03.1978 Безпартійний Керівник Фермерське господарство с.Камінь
8 Драбанюк Ірина Анатоліївна 01.08.1963 Безпартійна Вагар Філія Романівська Товариство з обмежено. відповідальністю Сільське підприємство “Нібулон”
9 Кулик Вячеслав Вікторович 08.07.1987 Безпартійний Ветеринарний лікар Філія Романівська Товариство з обмежено. відповідальністю Сільське підприємство “Нібулон”
10 Гончарук Валентина Сергіївна 09.01.1960 Безпартійна Пенсіонерка Пенсіонерка
11 Шуляр Леонід Петрович 20.12.1965 Безпартійний Директор Биківський будинок культури
12 Грабовець Надія Григорівна 02.09.1964 Безпартійна Завідувачка Вільшанський заклад дошкільної освіти «Лісова пісня»
13 Присяжнюк Павло Михайлович 16.09.1985 Безпартійний Фізична особа – підприємець Фізична особа – підприємець
14 Крутій Світлана Миколаївна 14.01.1971 Безпартійна Заступник директора з навчально-виховної роботи Костянтинівська філія Опорний Навчальний Заклад “Биківська Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.”
15 Гой Петро Петрович 17.01.1970 Безпартійний Вчитель фізичного виховання Комунальна установа Опорний навчальний заклад “Старочуднівськогутянська Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.”
16 Лаврук Раїса Василівна 27.04.1975 Безпартійна Завідувачка Гордіївський фельдшерсько-акушерський пункт
17 Григор’єв Дмитро Володимирович 07.02.1986 Безпартійний Фізична особа –  підприємець Фізична особа –  підприємець
18 Прокопович Руслана Іванівна 29.12.1981 Безпартійна Завідувач Старочуднівськогутянський фельдшерський пункт
19 Кравець Олександр Анатолійович 25.02.1973 Безпартійний Виконавчий директор Іноземне підприємство “Романівліс”
20 Конончук Любов Миколаївна 24.09.1970 Безпартійна Завідувачка Ясногородський фельдшерський пункт
21 Войцехівський Олександр Борисович 19.06.1981 Безпартійний Керівник Фермерське господарство “Войцехівський”
22 Грибовська Наталія Володимирівна 04.12.1969 Безпартійна Журналіст Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети “Романівський вісник”
23 Власовець Ігор Миколайович 23.01.1985 Безпартійний Завідувач Ольшанський фельдшерський пункт
24 Пелешок Людмила Володимирівна 23.03.1983 Безпартійна Фельдшер Врублівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини
25 Остапенко Юрій Васильович 12.02.1966 Безпартійний Лікар-гінеколог Романівська районна центральна лікарня
26 Шевчук Майя Іванівна 08.07.1975 Безпартійна Фізична особа –  підприємець Фізична особа –  підприємець




Європейська солідарність:

Порядковий номер кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Посада
(заняття)
Місце роботи Партійність
1. Капінус Віктор Олексійович 08.03.1978 Заступник голови Романівська селищна рада Безпартійний
2. Кучинська Тетяна Вікторівна 11.12.1965 Співголова Рада громадських формувань Романівського району Безпартійна
3. Капінус Олексій Григорович 05.04.1955 Пенсіонер Пенсіонер Член Політичної партії «Європейська Солідарність»
4. Топінко Ірина Миколаївна 22.11.1979 Директор КУ Романівської районної ради «Камінська ЗОШ І-ІІІ ст.» Безпартійна
5. Губерт Аркадій  Адольфович 24.01.1981 Керівник Фермерське господарство «Губерт» Член Політичної партії «Європейська Солідарність»
6. Скороход  Олег  Григорович 09.05.1971 Заступник директора Комунальна установа опорний навчальний заклад «Романівськагімназія»Романівської районної ради Безпартійний
7. Юшкевич Валентина Борисівна 17.11.1971 Пенсіонер ОВС Пенсіонер ОВС Член Політичної партії «Європейська Солідарність»
8. Ковальчук Юрій Іванович 19.07.1966 Директор ДП «ЕНЕЙ» смт.Романів Член Політичної партії «Європейська Солідарність»
9. Колесник Анатолій Олексійович 11.03.1963 Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Безпартійний
10. Бовсунівська Інна Іванівна 12.01.1973 Керівник гуртків Комунальна установа «Романівський районний будинок творчості» Романівської  районної ради Безпартійна
11. Гирук Олег Михайлович 26.11.1977 Директор Будинок культури с.Прутівка Безпартійний
12. Рихальська Світлана Володимирівна 27.04.1967 Директор Комунальна установа «Романівський районний будинок творчості» Романівської  районної ради Безпартійна
13. Бучко Юрій Іванович 25.08.1966 Фізична особа-підприємець Фізична особа-підприємець Безпартійний
14. Рекша Ольга Михайлівна 19.05.1968 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійна
15. Шиманська Марія Леонідівна 11.09.1962 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійна
16. Симон Володимир Володимирович 20.08.1961 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійний
17. Цапун Тетяна Дмитрівна 26.08.1974 Тимчасово не працює Тимчасово не працює Безпартійна
18. Кузьменко Віктор Леонідович 15.03.1979 Водій Житомирський лісгосп АПК Безпартійний
19. Макаревич Валентина Іванівна 13.06.1971 Вчитель Романівська загальноосвітня школа І-ІІІст. Безпартійна
20. Сачук Леся Леонідівна 20.09.1964 Вчитель Романівська загальноосвітня школа І-ІІІст. Безпартійна
21 Красинська Алла Василівна 05.09.1968 Вчитель ОНЗ «Биківськийзаклад загальної середньої освіти 1-111 ст.» Безпартійна
22 Багінський Віктор Антонович 06.03.1954 Пенсіонер Пенсіонер Безпартійна
23 Рудніцька Тетяна Францівна 27.04.1962 Вчитель ОНЗ «Биківськийзаклад загальної середньої освіти 1-111 ст.» Безпартійна




Батьківщина:

Порядковий № кандидата в єдиному виборчому списку Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові
(за наявності)
Число,
місяць, рік народження (чч.мм.рррр.)
Партійність Посада
(заняття)
Місце роботи
Перший номер Сосновська Марія Андріївна 05.11.1958 ВО «Батьківщина» Приватний підприємець Приватний підприємець
2 Орлюк Володимир Миколайович 09.03.1988 ВО «Батьківщина» Головний економіст ТОВ «Нібулон»
3 Михальчук Ірина Олександрівна 23.09.1991 ВО «Батьківщина» Начальник КУ Романівської районної ради  «Трудовий архів»
4 Кусковський Петро Михайлович 18.07.57 ВО «Батьківщина» директор РКП «Сервіс»
  5 Джаман Світлана Василівна 16.03.1970 ВО «Батьківщина» вчитель Староуднівська ЗОШ 1-3 ст.
6 Мартинюк Віктор Євгенович 19.10.1972 ВО «Батьківщина» тракторист ТОВ «Єлісейські поля»
7 Лукова Ірина Валентинівна 22.06.1975 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
8 Маліновський Віктор Гвідонович 23.01.1967 ВО «Батьківщина» водій Дніпропетровськ АВ Метал груп
9 Дейсан Валентина Ісаківна 14.06.1967 ВО «Батьківщина» Технічний працівник Камінська ЗОШ 1-3 ст.
10 Луков Сергій Петрович     25.08.1976 ВО «Батьківщина» Заступник директора РКП «Сервіс»
11 Шатило Тетяна Броніславівна 06.02.1974 ВО «Батьківщина» Завідувач ФАП
12 Повнич Петро Степанович 12.07.1962 ВО «Батьківщина» директор Вільшанська ЗОШ 1-3ст.
13 Волощук Любов Іванівна 21.05.1968 ВО «Батьківщина» Приватний підприємець Приватний підприємець
14 Матат Олександр Євгенійович     13.09.1981 ВО «Батьківщина» Військовослужбовець Романівський районний комісаріат
15 Макарук Марія Петрівна 28.03.1977 ВО «Батьківщина»   секретар Хижинецька сільська рада
16 Цілик Сергій Леонідович 28.02.1977 ВО «Батьківщина» маркер ФОП Бобков
17 Коник Зоя Павлівна 30.03.1981 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
18 Маслак Максим Олександрович 04.01.1992 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
19 Терещук Світлана Іванівна 24.03.1969 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
20 Бруцький Василь Володимирович 14.03.1979 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
21 Якимчук Тетяна Володимирівна 12.03.1984 ВО «Батьківщина» Головний бухгалтер Врублівська сільська рада
22 Шкуратенюк Анатолій Петрович 06.07.1970 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює
23 Хотян Лілія Мічиславівна 06.08.1976 ВО «Батьківщина» секретар Нивненська сільська рада
24 Марчук Петро Михайлович 29.01.1960 ВО «Батьківщина» пенсіонер пенсіонер
25 Томчевська Наталія Андріївна 04.061970 ВО «Батьківщина» спеціаліст Романівська селищна рада
26 Томчевський Анатолій Леонідович 12.04.1969 ВО «Батьківщина» Тимчасово не працює Тимчасово не працює