Вибрати За

2 роки каденції: як змінювалася структура Миропільської селищної ради та як депутати відвідували сесії

25 жовтня 2020 відбулися чергові вибори. Оновився склад Миропільської селищної ради, була утворена Романівська громада і селищна рада відповідно, перестав існувати Романівський район.

З того часу минуло 2 роки, наприкінці листопада минуло дворіччя з моменту офіційного вступу у свої повноваження селищних голів та депутатів Миропільської та Романівської селищних рад.
Враховуючи це, Твій Романів вирішив поцікавитися в радах як працюють депутати і як змінилася структура органів самоврядування за ці два роки. 2 листопада ми надіслали однакові за змістом інформаційні запити до Миропільської та Романівської селищних рад. Зокрема ми запитали, як відвідували депутати сесії, як змінилася структура ради за ці два роки і як змінився штат.

Уже у вечері 2 листопада Твій Романів отримав відповідь Миропільської селищної ради.

Найсумлінніше відвідували сесії депутати Ольга Голяка, Тетяна Коровчук, Костянти Петров, які не пропустили жодної сесії. Найбільше сесій пропустили Олена Мельник, Валентина Бардаш та Володимир Румянцев, який у липні склав повноваження.

За два роки Миропільська селищна рада зазнала дуже відчутних змін в структурі органу самоврядування.

На 1-му пленарному засіданні 1 сесії 8-го скликання 20 листопада 2020 року було введено у структуру апарату Миропільської селищної ради та її виконавчих органів Фінансовий відділ у статусі юридичної особи. Всього по апарату ради, виконавчих органів ради та інших виконавчих органів ради було затверджено 33,5 штатних одиниці.

На 2-му пленарному засіданні 1 сесії 8-го скликання 27 листопада 2020 року введено у структуру Службу у справах дітей.

На черговій 4 сесії 8-го скликання 26 березня 2021 року утворено Соціально-гуманітарний відділ та Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури житлово-комунального господарства, екології та земельних ресурсів.

На черговій 14 сесії 8-го скликання 23 грудня 2021 року було введено у структуру апарату Миропільської селищної ради та її виконавчих органів Відділ з питань персоналу, правового забезпечення та інформаційної діяльності.

На черговій 15 сесії 8-го скликання 28 січня 2022 року було виведено із складу Відділу з питань персоналу, правового забезпечення та інформаційної діяльності посаду інспектор з публічних закупівель (уповноважена особа) в кількості І штатна одиниця; введено в склад Відділу з питань персоналу, правового забезпечення та інформаційної діяльності посаду інспектора з проектного менеджменту в кількості 1 штатна одиниця; введено в склад виконавчих органів посаду діловода в кількості 0,5 штатної одиниці; переведено в склад Відділу з питань персоналу, правового забезпечення та інформаційної діяльності посаду оператора комп’ютерного набору в кількості 1 штатна одиниця.

На черговій 20 сесії 8-го скликання 21 червня 2022 року у раді з’явився відділ оборонної роботи та цивільного захисту. У відділі передбачили 1 штатну одиницю начальника відділу, посаду інспектора з оборонної роботи та цивільного захисту (1 шт.од.), вивели із структурного підрозділу завідувача військово-облікового
бюро (1 штатна одиниця); ввели у відділ оборонної роботи та цивільного захисту завідувача військово-облікового бюро (1 штатна одиниця).

Всього по апарату ради, виконавчих органів ради та інших виконавчих органів ради було затверджено 44 штатних одиниці.