Вибрати За

16 жителів Романова оштрафували на суми від 340 до 1360 грн за порушення правил благоустрою
29 липня на засіданні виконавчого комітету голова адміністративної комісії Романівської селищної ради, перший заступник селищного голови Володимир Рибак звітував про роботу адмінкомісії.

Як зазначив у своєму виступі Володимир Миколайович, за період діяльності адмінкомісії протоколи про порушення правил благоустрою склали на 21 жителя Романова. 18 осіб оштрафували, 3 – отримали усне попередження.

Зокрема, як зауважив у коментарі Твій Романів Володимир Рибак, на засіданнях адмінкомісії 27-28 липня вирішено притягнути до відповідальності 16 жителів Романова. Переважна більшість порушників отримали штрафи за розміщення на прилеглій території до двору будівельних матеріалів – піску, відсіву, блоків, будівельних відходів. Один штраф – максимальний – 1360 грн, його наклали за розміщення на прилеглій території вантажних авто на дуже тривалий час.

Порушники мають сплатити штраф протягом 15 днів, інакше далі справу передають у виконавчу службу і сума штрафу автоматично подвоюється.

Трьом жителям, на яких було складено протоколи – висунули усне попередження. Адже, як з’ясувалося під час засідання комісії, порушники – або одинокі люди похилого віку, або важкохворі. Тож комісія вирішила не штрафувати їх, а двом з них селищна рада допоможе з усуненням порушень.

Варто зауважити, що частина жителів Романова, щодо яких комісія з благоустрою склала акти-попередження про порушення, у визначений термін усунули недоліки, тож протоколи щодо них не складались і до відповідальності їх не притягали.