Вибрати За

17 дітей з Романівської громади поїхали до Польщі в рамках міжнародної програми Ерасмус+

17 дітей з Романівської громади поїхали до Польщі в рамках співпраці та міжнародної програми Ерасмус +.

Про це Твій Романів повідомив екс-очільник Романівської районної ради Олександр Кондратюк.«Співпрацю в рамках програми Ерасмус+ Романівська районна рада та Романівський ліцей розпочали ще три роки тому. Це міжнародна програма для дітей, в якій співпрацюють поляки, німці та українці. Карантин та пандемія коронавірусу завадили нам відправити дітей з Романова раніше, з початком активних воєнних дій у лютому ми планували відмовитися від запланованої поїздки діток, але польська сторона наполягла і переконала. Тож 17 дітей поїхали до Польщі», – розповів Олександр Кондратюк.

 «Дякуючи Агнєшці Жеганські, доньці бурмістра Бардо Кшиштофа Жеганські – керівника міста, з яким Романів уклав меморандум про співпрацю, ми змогли налагодити тісний контакт і долучитися до програми. Це перша поїздка романівських діток і будемо сподіватися, що ситуація в країні дозволить нам продовжувати таку співпрацю й надалі», – розповіла очільниця Романівського польського культурно-освітнього товариства Ольга Мичківська.

Координатором проєкту у Романові виступила вчителька польської мови Віта Карпінська. Саме вона займалася всіма організаційними моментами і разом з дітьми поїхала до Польщі.

Перебуватимуть у Польщі діти тиждень – з 19 по 25 квітня.