Вибрати За

114 дітей пішли у п’ять перших класів Романівської гімназії: фоторепортаж зі свята Першого дзвінка

1 вересня у дворі Романівської гімназії відбулося свято Першого дзвінка. Цього року, через карантинні обмеження, захід був не такий, як завжди: на лінійку прийшли лише учні перших та одинадцятих класів. Батьки за дійством спостерігали здалеку – на територію школи батькам в період пандемії входити заборонено.

Цього навчального року вперше за історію Романівської гімназії навчання розпочинають 5 перших класів. Тож тепер в паралелі є 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г і 1-Д класи. Одинадцятий клас цього року відвідуватимуть 77 учнів. Загалом же в Романівській гімназії цього навчального року навчатимуться близько 1100 діток, і це не лише жителі Романова, а й багатьох навколишніх сіл: Монастирка, Садок, Червоних Хаток, Нивни, Голубина, Залужного, Ясногорода, Великої Козари, Романівки, Разіного, Врублівки, Лісної Рудні, Гвіздярні.
Враховуючи, що батьки не змогли зайти на територію школи і не змогли сфотографувати своїх дітей під час такого важливого для них заходу, Твій Романів надає для завантаження всі свої фотографії в оригінальній якості зі свята. Їх більше, ніж в статті. Натискайте тут, шукайте своїх діток і завантажуйте фото.