Вибрати За

11 років позбавлення волі призначив суд чоловіку за згвалтування неповнолітньої

За публічного обвинувачення ювенального прокурора Житомирської обласної прокуратури суд визнав винним жителя Чуднівського району у зґвалтуванні малолітньої (ч. 4 ст. 152 КК України).

Вироком Житомирського районного суду від 08.11.2021 чоловіка засуджено до 11 років позбавлення волі.Установлено, що у червні минулого року 23-річний місцевий житель, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, прийшов до сусідської дівчинки та сказав, щоб вона йшла з ним до річки, де нібито її чекає вітчим. Виманивши 10-річну потерпілу у безлюдне місце, застосував фізичну силу та пригрозив втопити, якщо кликатиме на допомогу. Долаючи опір дитини, скоїв сексуальне насильство.

У суді свою провину не визнав, виклавши версію про те, що був п’яний та спав вдома.

Однак ювенальним прокурором, на підставі зібраних доказів, а також результатів проведених судово-медичних експертиз беззаперечно доведено вину чоловіка у скоєнні особливо тяжкого злочину стосовно малолітньої. З часу розкриття злочину і до набуття вироком законної сили особа перебуватиме під вартою.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

Як повідомляв Твій Романів, 23 червня 2020 року на Романівщині жінка повідомила поліцію, що 23-річний сусід повів її доньку до річки і вчинив протиправні дії щодо її дитини. Поліція тоді відкрила справу за фактом замаху на злочин і згвалтування. Через тиждень чоловіка взяли під варту. А у вересні прокуратура передала до суду обвинувальний акт за фактом згвалтування малолітньої.