Вибрати За

Ініціативу Віктора Развадовського та фракції «ЗА МАЙБУТНЄ» підтримано – звернення про запровадження мораторію на підвищення тарифів для населення буде направлено до вищих органів влади
Президія Житомирської обласної ради, яка відбулась 15 січня, підтримала ініціативу Віктора Развадовського та депутатської фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ», що стосується звернення до вищих органів влади про запровадження мораторію на підвищення тарифів для населення.

Звернення, що запропоноване депутатською фракцією «ЗА МАЙБУТНЄ», з урахуванням пропозицій інших фракцій, буде направлено Президенту України, Кабінету  Міністрів України, Верховній Раді України, Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Усі голови фракцій Житомирської обласної ради підписали звернення та доручили голові обласної ради якнайшвидше направити його вищим органам влади.

«Влада має розуміти, що сьогодні в усій країні фіксується зниження доходів родин та їх платоспроможність, і підвищувати ціни на необхідні для людей послуги неправильно і несправедливо. Непродумані рішення про підвищення комунальних тарифів під час пандемії коронавірусу та чергового локдауну лише дестабілізують соціально-економічну ситуацію, змушують людей виходити на акції протесту. І замість того, щоб підтримати людей, уряд навпаки «закручує гайки». Уряд не повинен перекладати усію відповідальність на місцеві органи влади, а приймати виважені і справедливі рішення, які покращать ситуацію в країні, а не навпаки», – вважає голова депутатської фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Віктор Развадовський.

Пресслужба депутата Житомирської обласної ради
Віктора Развадовського