Вибрати За

Інформаційний центр туризму та розвитку Романівщини створює відео-цикл історій про місцевих майстрів

Інформаційний центр туризму та розвитку Романівщини, створений депутатом селищної ради Світланою Спіциною, націлює свою роботу на популяризацію славних традицій українських ремесел.

Так, у центрі започаткували цикл розповідей про людей, котрі вміють творити дива.

«На Романівщині є багато цікавих людей, які вражають своїми талантами. Ми у інформаційному центрі прагнемо популяризувати їх, хочемо знаходити, розкривати і розвивати таланти нашої та сусідніх громад», – зауважила Світлана Спіцина.

Перший проект з циклу, який запроваджений Інформаційним центром, присвячений Майстрині народної творчості Юлії Оржеховській.


Нові відео проекту Інформаційний центр туризму і розвитку Романівщини публікуватиме на своїй сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/ictr.romaniv та на спеціально створеному ютуб-каналі – https://www.youtube.com/channel/UCr_dVkvbAtXGx0VkZOCDviA

Автори проекту націлені не лише розповідати про історію та цікаві туристичні місця, а й підтримувати місцевих майстрів та народних умільців.

Тож кожен бажаючий має нагоду розповісти про власні таланти, а також опублікувати роботи місцевих майстрів у фейсбук спільноті – https://www.facebook.com/groups/ictr.romaniv І можливо, саме ви станете новим героєм «Циклу розповідей про Людей, котрі вміють творити дива».