Вибрати За

Інновації в сільському господарстві вже тут: AURORA AGRO-DRONE обробляє поля за допомогою Агродронів

AURORA AGRO-DRONE пропонує агропідприємствам Житомирщини інноваційні методи обробки полів за допомогою дронів бренду XAG.

Швидко, економно і ергономічно. AURORA AGRO-DRONE за одну зміну обробить до 250 га земель, при чому майже не витрачаючи воду, не використовуючи зайвих доз та мінімізуючи препарати для обробки, дістанеться у найбільш важкодоступні місця.

Обробка засобами захисту рослин з дронів відбувається максимально точно, це дозволяє зменшити кількість хімії до 30%. Також, на відміну від інших методів, дозволить використовувати на 90% менше води. Дрони не потребують використання технологічних колій на полях, збільшуючи ефективну площу для вирощування рослин. Обробка може відбуватися на будь-якому з етапів росту рослин, навіть тоді, коли обробка наземними оприскувачами технічно не можлива з різних причин. Внесення засобів з повітря дозволяє мінімізувати до 0 пошкодження сходжень і молодих рослин.

Ще однією перевагою обробки полів агродронами XAG є мобільність. AURORA AGRO-DRONE виїжджає в будь-яку точку країни. Оператор, знаходячись в зручному для керування місці, може долетіти дроном у досить віддаленні, важкодоступні місця чи території зі складним рельєфом. Обробка відбувається на висоті 4 метри, ширина розпилення – 7 метрів, швидкість польоту – до 10 м/с.

Для більш детальної інформації та консультацій звертайтеся за номером +380688188155.
Наш офіс знаходиться  в місті Житомир