Вибрати За

Із зони ООС повернувся зведений загін поліцейських, в складі якого був романівчанин

9 грудня у  зоні проведення Операції об’єднаних сил відбулась чергова ротація зведених загонів поліцейських Головного управління Нацполіції в Житомирській області. 10 грудня у Житомирі зустріли зведений загін поліцейських, які упродовж 2 місяців несли службу в зоні ООС. Зокрема повернувся й поліцейський з Романова – Руслан Скурковський.

Про це повідомляє ГУ НП у Житомирській області

Поліцейські Житомирщини несли службу у Волноваському районі Донеччини, де працювали разом з місцевими колегами. Основними завданнями були патрулювання населених пунктів та робота на блокпостах. Зокрема, за словами керівника загону Валерія Столяра, поліцейські виявляли учасників незаконних збройних формувань, вилучали наркотичні засоби, припиняли незаконну вирубку деревини, розкривали крадіжки тощо.

Загалом, як повідомив Твій Романів начальник Романівського ВП Микола Більський, в зоні АТО/ООС, починаючи з 2014 року, несли службу більшість працівників поліції з Романівщини. 19 діючих поліцейський Романівського ВП їздили в зону АТО/ООС, майже всі – двічі, крім того службу на Сході України несли й поліцейські Романівського ВП, які нині вийшли на пенсію чи працюють у інших підрозділах.