Вибрати За

Ігор Ходак традиційно до Дня Перемоги передав подарунки учасникам бойових дій Другої світової війни з Романівщини

Уже котрий рік поспіль депутат обласної ради Ігор Ходак до Дня Перемоги передає подарунки учасникам бойових дій з Романівщини.

У Романівському районі нині проживає 10 ветеранів – учасників бойових дій у Другій Світовій війні. Це Стельмах Сергій Мусійович з Мирополя, Шеремет Ганна Петрівна з Химрича, Суріков Венедикт Григорович з Мирополя, Цьомик Зінаїда Петрівна з Мирополя, Мирончук Йосип Тихонович з Романівки, Василькова Віра Григорівна з Прутівки, Черняк Володимир Маркович з Мирополя, Прокопович Рафаліна Степанівна зі Старочуднівської Гути, Шатило Мар’ян Михайлович з с. Вила, Рачинська Людмила Петрівна з с. Межирічка. Всім їм давно за 90 років, всі вони добре пам’ятають пекло війни…

Тож Ігор Ходак передав кожному з них матеріальну допомогу – по 1 тис. грн., а також набір захисних масок (по 10 шт) та солодощі, а також щирі вітання та бажання здоров’я й наснаги.

На жаль, цьогоріч спілкування з ветеранами було вкрай обмеженим – карантин вніс свої зміни. Хоча щороку біля своїх квітучих яблунь Людмила Петрівна Рачинська з Межирічки чекає гостей, накриває стіл і святкує свій другий день народження – День Перемоги, день – коли страшні роки залишилися позаду. Людмила Петрівна дуже любить цей день і чекає гостей, а минулоріч у гостях приймала й Ігоря Євгеновича, і частувала своїми фірмовими стравами, які досі готує сама. Цьогоріч жінка приймає лиш подарунки і щиро сподівається, що вже наступного року за її столом знову буде повно гостей.

Жваво й по-солдатському, так би мовити «в строю», приймав цього року вітання Сергій Стельмах з Мирополя. Дідусь ще добре тримається і жалкує, що карантин не дає змоги посидіти з гостями, поспілкуватися і випити бойових 100 грам.

Зінаїда Цьомик сьогодні гостей приймала обережно і відповідально. Переконалася, що всі в масках і спілкувалася з гостями, що стояли у дворі, не виходячи з будинку. Жінка бадьора і ще добре порається біля дому – око радує дбайливо доглянутий двір та клумби.

Найстарший з ветеранів – Суріков Венедикт з Мирополя, якому 100 років. Вітання й подарунки від Ігоря Євгеновича йому передавала донька.

Не лише ветеранам підготував подарунки Ігор Євгенович. Адже уже цієї неділі святкуватимуть День Матері – тож солодощі від депутата обласної ради отримали мами та дружини загиблих бійців АТО, мами-героїні з району та мами в прийомних сім’ях. Такі ж подарунки від Ігоря Ходака до Дня Матері та Дня Перемоги отримали ветерани та мами з Любарського та Чуднівського районів.