Вибрати За

Ігор Ходак передав романівським медикам 120 захисних комплектів

3 квітня депутат обласної ради Ігор Ходак передав романівським медикам захисні комплекти для роботи у випадках виявлення COVID-19, які придбав за власні кошти.

120 одноразових захисних костюмів передали Романівській лікарні, ЦПМСД та медикам «швидкої» Романівської бригади. У комплект входять комбінезон, бахіли-чобітки, маска і фартух. Загальна вартість – майже 43 тис. грн.

«Дуже сподіваюсь, що ця страшна хвороба нас мине, і вам доведеться ці костюми списати. Але зараз медики мають бути впершу чергу захищені, адже якщо ви будете впевнені в своїй безпеці – ви зможете спокійно рятувати інших. Також дуже хочу, щоб мій вчинок став прикладом для інших бізнесменів Романівщини, щоб ви, наші лікарі, отримували допомогу звідусіль і думали лише  про здоров’я пацієнтів, а не проблеми із забезпеченням», – зазначив під час передачі костюмів Ігор Ходак

Костюми придбали на фабриці «Леся» у Новоград-Волинському. Кажуть, що проблемою була не фінансова сторона, а черга і надзвичайний попит на продукцію фабрики.

Перший костюм приміряли одразу після вручення, саме його використовуватимуть згодом медики, аби тренуватимуться правильно вдягати, а головне безпечно знімати костюм.

Також Ігор Ходак замовив і вже проплатив 7 тис. грн. за дезінфекційні засоби для лікарні, а також очікує поставки захисних костюмів та деззасобів для рятувальників.