Вибрати За

Як поповнити рахунок Київстар через інтернет?

У сучасному світі важливо завжди залишатися на зв’язку з близькими людьми та діловими партнерами.  Абоненти Київстар користуються послугами мобільного оператора в усіх областях України, а також в 195 країнах світу, де можна підключити роумінг.  

При цьому важливо знати: що робити, якщо грошей на рахунку недостатньо, а поруч немає терміналу, щоб терміново перевести кошти?  У такій ситуації можна швидко поповнити мобільний Київстар з банківської карти — моментальний платіж забезпечує онлайн-сервіс iPay.ua.

Поповнення рахунку карткою через інтернет 

Операція доступна власникам карт міжнародного зразку Visa та MasterCard.  Все, що потрібно для швидкого переказу грошей — підключення до інтернету.  На сайті iPay.ua поповнення рахунку Київстар здійснюється без обов’язкової реєстрації і СМС, і займає всього 2 хвилини.  Користувачеві досить виконати 5 простих кроків:

  • Пройти на сайт за посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet
  • Ввести номер мобільного і суму поповнення.
  • Заповнити реквізити картки: номер, термін дії, CVV.
  • Вказати прізвище та ім’я платника.
  • Натиснути «Оплатити».

Кошти надходять на рахунок протягом 10 хвилин, що допоможе залишатися на зв’язку навіть якщо ви в дорозі, на роботі або у відпустці.

Яка карта підходить для оплати рахунку

Онлайн-сервіс співпрацює з більшістю українських банків, що дозволяє здійснювати фінансові операції з картками MasterCard, Visa і ПРОСТІР.  Це може бути дебетова або кредитна карта, у тому числі та, яку видали за кордоном.  Грошовий переказ може зробити як сам абонент, так і його близькі: потрібен тільки телефон з виходом в інтернет і реквізити карти.

Комісія при оплаті мобільного Київстар через «АйПей»

Розмір комісії можна дізнатися до відправлення коштів, переглянувши «Деталі платежу».  Ніяких прихованих платежів і додаткових виплат не передбачено, в тому числі в разі використання кредитної картки.  Поповнити рахунок Київстар без комісії на сайті не можна, але можна заробити бонуси, які будуть накопичуватися на особистому рахунку у зареєстрованого користувача.  Кількість бонусів залежить від суми поповнення.

Оплата рахунку Київстар на сайті iPay.ua: головні переваги

Ресурс пропонує послуги цілодобово — більше не потрібно шукати робочий термінал, заходити на сторінку провайдера та вводити багато даних.  Для тих, хто пройшов реєстрацію в особистому кабінеті доступні шаблони: після їх заповнення переказ грошей здійснюється в 2 кліки.  Абоненти Київстар також можуть робити регулярні платежі зі своєї карти, щоб не забувати оплачувати рахунок своєчасно.  Кошти з карти надходять на рахунок протягом декількох хвилин.

Безпека грошових переказів з картки на мобільний

iPay.ua гарантує високий ступінь безпеки та захист особистих даних користувачів.  Верифікація карт і використання протоколів PCI DSS відповідає міжнародним стандартам та забезпечує швидкі грошові транзакції.