Вибрати За

Ще 10 медиків з Романова отримали щеплення від COVID-19
11 березня 10 медиків Романівської лікарні отримали щеплення вакциною AstraZeneca (Covishield). Вакцинацію проводили у Житомирі.

Про це Твій Романів повідомила Ірина Серт, директорка лікарні

Раніше, 5 березня, вакцинувалися 20 лікарів, медсестр та санітарок Романівської лікарні. Їм щеплення здійснювали у м. Чуднів.

Вакцинація від COVID-19 є добровільною. В першу чергу її проводять медикам, які працюють з хворими на COVID-19.

Медики закликають громаду подавати заявки на щеплення від COVID-19 і отримати вакцину під час того етапу, до якого ви входитиме за розподілом. Навіть якщо ви вже перехворіли, вакцинація вам показана. Щеплення можна відкласти на термін до 6 місяців від часу перебігу COVID-19, зважаючи на прогнозований дефіцит вакцини.
У Житомирській області відкрили запис на вакцинацію проти COVID-19 для публічних осіб.

Про це 11 березня повідомив Житомирський обласний центр громадського здоров’я.

«Друзі, ми розпочинаємо #запис_на_вакцинацію проти #COVID19 для ПУБЛІЧНИХ осіб (список претендентів на #залишкові_дози)», – йдеться у повідомленні.

Форма реєстрації: https://forms.gle/y2DubstzX2bSJjaZ9

Наголошується, що отримати залишкову дозу можливо лише за її наявності.

«Тобто, “коли під час вакцинальної сесії проти коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксована відмова від вакцинації, виявлено протипоказання до вакцинації, зафіксована відсутність людей у кількості, що унеможливлює повне використання відкритих флаконів з вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 (у відповідності до інструкції виробника) та може призвести до утилізації залишку вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 по закінченню сесії” (Наказ МОЗ України від 01.03.2021 № 369 “Про внесення змін до Дорожньої карти…”: http://bit.ly/3b4H8vD).