Вибрати За

Шкільні автобуси змінять маршрути по Романівській громаді: учнів підвозитимуть до найближчої школи
З 1 вересня разом із початком навчального року розпочнуть курсувати шкільні автобуси. Щоправда цього року їх маршрути зміняться.

Про це Твій Романів повідомили у відділі освіти Романівської селищної ради.

Зокрема це стосується підвезення до навчальних закладів. Шкільний автобус підвозитиме учнів лише до найближчого навчального закладу. Наприклад, шкільний автобус з Разіного прямуватиме лише до центру старостинського округу – Романівки. Батьки  учнів з с. Разіне, які бажають, щоб їхні діти навчалися чи у Врублівці, чи у Романові, чи іншій школі – мають самотужки подбати про те, як дитина дістанеться до школи. За таким же принципом будуть сформовані маршрути у інших старостинських округах.

Як пояснили у відділі освіти, таким чином всі діти матимуть доступ до освіти, але селищна рада зекономить кошти на перевезеннях. Крім того сільські школи будуть більш наповнені і відповідно матимуть краще фінансування і можливості до покращення умов у закладах.

Зокрема нині 2 автобуси для підвезення учнів має школа с. Старочуднівська Гута (у заклад доїжджають учні із сусідніх сіл), по одному автобусу має Биківський, Костянтинівський, Романівський, Булдичівський, Ольшанський ЗЗСО. Цьогоріч один автобус обслуговуватиме с. Врублівка, проте він підвозитиме учнів лише до Врублівської школи, а не в інші навчальні заклади.