Вибрати За

Через хибний виклик до нібито хворого на коронавірус у Романові, медики швидкої витратили 2 захисні костюми

Цієї ночі з 30 на 31 березня медики Романівської бригади “Центру екстреної медицини та медицини катастроф” виїжджали на виклик до нібито хворого на коронавірус і марно використали захисні костюми.

Про це Твій Романів розповіли у Романівській бригаді “Центру екстреної медицини та медицини катастроф” .

Чоловік викликав швидку на вул. Житомирську, мовляв має кашель, високу температуру та він нещодавно повернувся з-за кордону. На місці з’ясувалося, що чоловік викликав медиків не до себе, а до приятеля, в якого є температура 38, але ознак коронавірусу немає. Тож, на думку, фельдшерів, чоловіки сказали про підозру на коронавірус, адже знали, що в таких випадках “швидка” прибуває негайно.

Готуючись до виклику, фельдшери одягнули захисні костюми, яких всього 6 у Романівській бригаді. Тож через хибний виклик марно використали 2 комплекти, вартість яких сягає понад 1000 грн. При чому на разі є проблемою не просто їх вартість, а знайти, де їх можна придбати.

Медики швидкої повідомили про випадок працівників поліції та сімейних лікарів.

При чому фельдшери Романівської бригади повідомляють, що це не перший випадок у районі, куди їх хибно викликають через коронавірус. Так 27 березня бригаду викликали у Биківку до “хворого” на коронавірус. Але медики завчасно дізналися, що виклик хибний , тож не встигли одягти захисні костюми.