Вибрати За

Через слизькі дороги на Романівщині збільшилася кількість ДТП
Уже кілька днів на Романівщині на дорогах утворилися величезні колії, рух на трасах ускладнений, дорога стала причиною багатьох ДТП.

Так, за повідомленням багатьох читачів, за 2 дні на Романівщині трапилося 6 ДТП через слизьку, вкатану у колії, дорогу.

Так 19 лютого на трасі між Романовом і Залужним перекинувся автомобіль, ще одне авто скинуло з дороги на вул. Графа Ілінського у Романові. Люди в ДТП не постраждали. На трасі Романів-Залужне біля урочища “Балярка” Газон, який доставляє хліб, скинуло з колій на узбіччя – автомобіль застряг в снігу і водій кілька годин відкопувався. Ще одне авто скинуло в сніг на узбіччя поблизу Корчівки і самотужки водій виїхати не міг. 18 лютого на вузьких коліях на трасі Залужне – Висока Піч не змогли розминутися два авто – розбили один одному дзеркала заднього виду, а на трасі між Романівкою і Мирополем поблизу Печанівки скинуло з колій і розвернуло легковик.

Траса Романів-Залужне і далі на Високу Піч – малопроїзна, на перехресті у Залужному снігу по коліна. Ділянка між Залужним і Довбишем теж небезпечна для водіїв.

Через складні дорожні умови рейсові автобуси затримуються і зміщають графік. Адже якщо зазвичай автобус від Романова до Биківки їде 20 хв, нині на цей напрямок витрачається близько 40 хв.

На рейс не вийшли багато шкільних автобусів, так як дороги не розчистили.

Нагадаємо, на Романівщині дороги обслуговують відповідно до їх значення:

дороги державного значення: Баранівка-Висока-Піч, Залужне-Романів (в т.ч. вул. Графа Ілінського та Небесної Сотні у Романові) та Миропіль-Чуднів – тендер на обслуговування виграло ТОВ “Технобудсервіс” м. Тернопіль, фактично обслуговує субпідрядна організація з Новоград-Волинського ТОВ “УкрДорСервіс”;

дороги місцевого значення: переважно дороги між населеними пунктами громади та дороги по яких курсують шкільні автобуси – тендер виграло підприємство ТОВ “КомфортБудСервіс” м.Житомир, фактично обслуговує субпідрядник ТОВ “УкрДорСервіс” ;

комунальні дороги: вулиці в населених пунктах (крім тих, що входять до доріг міжнародного та місцевого значення, наприклад вул. Ілінського та Небесної Сотні в Романові). Їх має обслуговувати селищна рада.