Вибрати За

Через коронавірус організації Романівського району обмежують прийом громадян

Кілька організацій Романівського району через карантин заявляють про обмеження прийому громадян та просять консультуватися з питань телефоном або через електронні сервіси.

Зокрема про обмеження написав Романівський РВ ДРАЦС: У зв’язку із запровадженням карантину згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» прийом громадян у Романівському районному відділі ДРАЦС здійснюватиметься з 9.00 до 13.00 години
За консультаціями звертатися за номером тел. ( 04146) 2 – 13 – 76 або на електронну адресу vcs@rm.drsu.gov.ua
Обмеження діє до особливого розпорядження. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Управління праці та соціального захисту населення також повідомляє про обмеження:

На виконання пункту 4, протоколу №3 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року, управління праці та соціального захисту населення Романівської райдержадміністрації повідомляє, що з метою запобігання поширення короновірусної інфекції COVID-19 з 16 березня 2020 року до прийняття особливого розпорядження прийом, надання послуг та консультування громадян тимчасово буде проводитись через електронні сервіси https://e-services.msp.gov.ua, https://subsidii.mlsp.gov.ua, листи писати можна на електронну скриньку romayprns1@ukr.net та в телефонному режимі по телефону «гарячої лінії» 2-15-85, мобільний 096-217-33-05

Про обмеження прийому громадян пише й Романівський райвійськкомат:

УВАГА!! ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО обмежувальних заходів у зв’язку із запровадженим карантином в Україні з 12 березня по 3 квітня.
Ситуацiя iз захворюванiстю на коронавірус залишається напруженою. У зв’язку iз цим звертаємося до вас із проханням без нагальної потреби обмежити вiдвідування Романівського районного військового комісаріату та інших районних військових комісаріатів Житомирської області. У разі необхідності з вирішення важливих для вас питань звертатись за тел. (04146) 2 17 37
Просимо усіх жителів області з розумінням поставитись до ситуації яка склалась.

Подібне оголошення оприлюднив Трудовий архів та Архівний сектор РДА:

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19», протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 №3 та рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Романівської райдержадміністраціївід 12.03.2020 №4 з 16 березня 2020 року до особливого розпорядження архівний сектор Романівської районної державної адміністрації і комунальна установа Романівської районної ради «Трудовий архів Романівського району» тимчасово обмежує прийом громадян. Прийом заяв буде проводитися через електронні сервіси та в телефонному режимі.
Архівний сектор РДА: Е-mail –
arxiv_romaniv@ukr.net, тел. (04146) 2-11-35.
КУ «Трудовий архів»:  Е-mail –
trudovyi.arkhiv.romaniv@gmail.com, тел. (04146) 2-33-09.

Настоятель парафії Св. Станіслава Рішард Дзюба поширює офіційне звернення Єпископа Києво-Житомирського Віталія Кривицького, в якому йдеться, що віряни старше 60 років, ті, хто має симптоми хвороб, діти та дорослі, які за ними доглядають та ті, хто має обгрунтований страх заразитися коронавірусом, можуть не відвідувати служби в храмі і це не буде важатися гріхом. Закликають слухати або дивитися меси завдяки радіо та телебаченню. Повний текст звернення – натисніть тут.

Настоятель Свято-Успенської парафії Романова отець Ярослав Коверчук поширює коментар митрополита Львівського і Галицького Філарета, Керівника Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів у зв’язку з поширенням Коронавірусу COVID-19. У ньому йдеться про те, що прихожани та священники з підозрою на ГРВІ мають утриматися від відвідування храму і участі в богослужіннях. На період пандемії слід утриматися від цілування святинь, замінивши його поклоном. Священикам необхідно втриматися від надання благословення через цілування руки. У храмах варто розглянути можливість вживання одноразових стаканчиків для запивки після причастя або обмежитися, відповідно до грецької традиції, споживанням виключно Антидора. Детальніше у повідомленні митрополита:

Пресслужба Київської  Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) також поширює інформацію у зв’язку з поширенням коронавірусу та захворювання COVID-19. Хворих, людей з ознаками недуг або тих, хто відносить себе до групи ризику, закликають залишатися вдома і обмежити спілкування, аби не наражати на небезпеку інших. Вшановувати ікони поклонінням без цілування, для причастя використовувати однорозовий посуд. Уникати двох крайнощів – як ігнорування реальної небезпеки, так і впадання у паніку.

Романівський РВ ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України” повідомляє, що у зв’язку з введенням карантину на території України, відповідно до Постанови Кабміну № 211  від 11 березня 2020 року “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19” з 17.03.2020 по 03.04.2020 надання послуг та консультація громадян здійснюється в телефоному режимі (помічник лікаря епідеміолога Романівського РВ Бродовська Тетяна  Миколаївна 097 806 72 38) та через ел. адресу  lc-romaniv@ukr.net. Відміняється прийом громадян на лабораторне обстеження  медичного періодичного огляду.   Попередньо , планується лабораторне медичне  обстеження громадян  та прийом аналізів від вагітних  на 08.04.2020рік.  Наказом ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України”  запроваджена гаряча лінія установи за номером 0689824781. Зателефонувавши за цим номером можна отримати інформацію стосовно питань профілактики захворюваності на коронавірусну інфекцію, в межах компетенції установи. Консультації будуть надаватися висококваліфікованими лікарями-епідеміологами щоденно з 8.30 до 17.00, крім вихідних.

Подібне оголошення оприлюднила Миропільська селищна рада:

Прес-група УСБУ у Житомирській області також надіслала Твій Романів повідомлення про обмеження:

Через запровадження обмежувальних заходів у зав’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 повідомляємо, що  громадська приймальня Управління СБ України в Житомирській області, яка знаходиться у обласному центрі по вулиці Фещенка-Чопівського, 7, тимчасово не працюватиме. Повідомити про правопорушення, які законодавством віднесено до компетенції органів Служби безпеки України, ви, як і раніше, можете за телефонами довіри УСБУ (0412) 47-21-52 та (096) 563-02-07, які працюють цілодобово. Для подачі звернень, заяв і документів ви можете скористатися поштою або електронною скринькою Управління usbu_zhr@ssu.gov.ua.Усі звернення, заяви чи повідомлення будуть вчасно розглянуті, відповідь надаватиметься у межах чинного законодавства та у встановлені терміни.Задля збереження вашого здоров’я та здоров’я оточуючих просимо вас із розумінням та відповідальністю поставитися до вимушених обмежень і рекомендацій.

Про зміни повідомляє прес-служба прокуратури області:

 Зважаючи на загрозу погіршення епідеміологічної ситуації в Україні, Кабінетом Міністрів України 11.03.2020 винесено постанову № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».    З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, на виконання наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141, прокуратурою Житомирської області тимчасово призупиняється здійснення особистого прийому громадян працівниками органів прокуратури області.    З огляду на це, громадяни можуть звертатися до органів прокуратури області у письмовому вигляді, у тому числі шляхом використання скриньок для вхідної паперової кореспонденції, які розміщено у прокуратурі області та у місцевих прокуратурах.    У невідкладних екстрених випадках громадяни можуть звертатися на телефон гарячої лінії прокуратури області за номером (0412) 47-03-46 та до місцевих прокуратур за місцем їх розташування.

АТ Житомиргаз теж повідомляє про обмеження:

Турбуючись про ваше здоров’я та безпеку працівників АТ «Житомиргаз» довелося тимчасово обмежити роботу Центрів обслуговування клієнтів.Співробітники «Житомиргазу» розуміють важливість надійності і безперервності доставки газу всім споживачам. І вони зроблять усе можливе, щоб газопостачання залишалось острівцем стабільності в цей буремний час.
Для того, щоб скоротити ризики захворювання і поширення вірусу, з 16 березня до 3 квітня 2020 року, всі консультації, фахівці Центрів обслуговування здійснюватимуть в телефонному режимі за номерами тел. (0412)-55-80-04 та (067)-33-38-104. Для побутових споживачів є можливість отримати всю інформацію за особовим рахунком та здійснити оплату за послуги газопостачання та розподілу газу за допомогою дистанційних онлайн – сервісів:

Служба у справах дітей поширює наступне повідомлення:

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!З метою запобігання поширення короновірусної інфекції з 16 березня 2020 року до прийняття особливого розапорядження, прийом громадян та консультування в Службі у справах дітей райдержадміністрації ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНИЙ!Просимо без нагальної потреби не відвідувати громадські заклади та установи.Усі звернення приймаємо в телефонному режимі, або на електронну пошту.Звернення приймаємо на електронну пошту romnepovnolitni@ukr.netromnepovnolitni@bigmir.net та в телефонному режимі 2-29-31

Оголошення оприлюднила Романівська районна рада:

У зв’язку із загрозою епідемії короновірусної інфекції, з метою недопущення масового поширення COVID-19 в районі, враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій голова районної ради Олександр Кондратюк своїм розпорядженням ввів тимчасові обмеження в роботу районної ради на період карантину, а саме
– Тимчасово припинити проведення особистих прийомів громадян в районній раді посадовими особами та депутатами районної ради в закріплених територіальних громадах.
– Задля вирішення невідкладних проблем, громадяни можуть звертатися до керівництва районної ради із письмовими зверненнями та надсилати їх поштою на адресу: 13001, смт.Романів, вул.С.Лялевича, 2, або електронною поштою: romaniv_rada@ukr.net .
– З метою вирішення нагальних питань, громадяни можуть звертатися на телефонну лінію районної ради: (04146) 2-20-03, яка працює щоденно, крім вихідних та святкових днів: з 8:00 до 17:00 години.
– Запровадити з 18.03.2020 по 03.04.2020 частково дистанційну роботу на дому працівникам виконавчого апарату районної ради згідно графіку.