Вибрати За

Чергову сесію Миропільської селищної ради проведуть в онлайн-режимі
На офіційному сайті Миропільської селищної ради оприлюднено розпорядження миропільського селищного голови Світлани Власюк про скликання чергової сесії.

 Чергову четверту сесію селищної ради 8 -го скликання проведуть 29  березня 2021 року о 11.00 годині на онлайн платформі Google Meet.

Депутати розглянуть питання:

1. Про внесення змін до   бюджету Миропільської селищної  територіальної громади на 2021 рік.

2. Про затвердження Програми розвитку Романівської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області щодо облаштування сервісного центру обслуговування платників на 2021 рік

3. Про внесення змін доПравил благоустрою території об’єднаної територіальної громади Миропільської  селищної ради

4. Про   внесення змін  до Положення  комунальної установи Миропільської селищної ради «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

5. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи Миропільської селищної ради «Опорний навчальний заклад «Миропільська гімназія»»

6. Про утворення служби «Соціальне таксі» та затвердження Положення про неї

7. Про утворення комунальної лісомеліоративної установи миропільської селищної ради та затвердження її Статуту

8. Про  надання дозволу на розробку документації із землеустрою

9. Про надання дозволу  на  виготовлення технічної документації із землеустрою по встановленню ( відновленню) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) та проектів із землеустрою   у  власність

10. Про затвердження технічної документації та проектів із землеустрою по встановленню ( відновленню ) меж  земельних ділянок в натурі  ( на місцевості)

11. Різне

Проведення сесій у режимі онлайн – не новинка. Через карантинні обмеження 16 березня сесію в режимі онлайн проводила Житомирська обласна рада, також у жовтні через масові захворювання на COVID-19 серед депутатів останню сесію Романівської районної ради проводили у вайбер-чаті.