Вибрати За

Христос Рождається! Славімо Його! – вітання від настоятеля храму Покрова Пресвятої Богородиці Івана Майки

Дорогі в Христі брати і сестри!

Сьогодні ангели на небі співають і торжествують, усе творіння наповнене радістю, бо Спаситель і Господь днесь нам народився у Вифлеємі. Ця радість, яку особливо відчуваємо з нинішнім світлим святом, у віруючого християнина є частиною його буття, видимим знаком і плодом безнастанної Божої присутності. Радість із приходом Спасителя на землю розвіює всі страхи і непевності людського життя, бо «з нами Бог», раз і назавжди!   

Сердечно вітаю усіх з Різдвяними святами та з Новим Роком! Нехай ці чудові зимові свята будуть радісними та щедрими, додадуть життєвих сил, окрилять душу. Хай завжди з нами будуть удача й успіх, а в домі — світло та радісно від любові й добрих новин, щастя і достатку, виконання всіх бажань.

Нехай сяйво Різдвяної зірки захищає нас від біди. Нехай любов, радість, ніжність і мир Новонародженого Ісуса наповнять наші серця. Від щирого серця бажаю вам щасливого Різдва і благословенного Нового 2021 року!

Христос Рождається! Славімо Його!

З щирою молитвою – настоятель храму Покрова Пресвятої Богородиці Православної Церкви України  смт. Романів, благочинний Романівського благочиння  протоієрей Іван Майка