Вибрати За

Фахівці НАТСТЕЛ з Романова швидко та якісно встановлюють натяжні стелі з гарантією 12 років. ФОТО

Ремонт – проблема для багатьох. Він забирає час, гроші і відверто псує нерви. І от коли постає питання вибору стелі – романівські фахівці НАТСТЕЛ можуть швидко, якісно і недорого вирішити питання: вам не доведеться купувати гіпсокартон, носити важкі мішки зі шпаклівкою, дихати пилом після затирання поверхні до ідеального вигляду та фарбувати. НАТСТЕЛ – це фахове якісне виконання натяжних стель. Всього кілька годин – і ваша стеля вже ідеальна: рівна, чиста, надійна і головне з гарантією на тривалу експлуатацію.

НАТСТЕЛ у Романові працює понад 10 років. За цей період зробили якісні стелі вже не в одному будинку нашого району. Тож НАТСТЕЛ не рекомендує витрачати сили і час на стандартне виконання стель з гіпсокартону, а наполегливо радить натяжні стелі.

Серед переваг натяжних стель:

  • Ідеальний зовнішній вигляд – в натяжних стелях не буває напливів, подряпин і інших недоліків, які пропустили майстри. Вона завжди – ідеальна;
  • Легкий догляд – взяв в руки губку – кілька хвилин і чисто. Натяжні стелі легко миються, з них навіть без проблем можна видалити жир;
  • Швидкий монтаж, відсутність пилу при роботі – від моменту заміру до виконання заготовки для вашої стелі минає 3 дні (при потребі – можна й швидше). Далі на місце роботи в завчасно обумовлений час приїжджає майстер і буквально за кілька годин у вас готова стеля;
  • Надійність – гарантія на стелі – 12 років. Стеля не змінює колір, не деформується. Навіть більше – натяжна стеля можна врятувати вас від потопу, який влаштують сусіди зверху – адже стеля витримує колосальну вагу і здатна певний час, розтягуючись, збирати воду, давши можливість забрати цінні речі знизу і підставити ємності для збору води.
  • Дизайн – натяжні стелі дають можливість виконати поверхню в будь-якому стилі і з будь-яким малюнком. Можлива одноколірна та багатоколірна стеля, матова та глянцева, з ярусами та без, з вкрапленнями та вставками і будь-якими іншими вашими задумками.
  • Натяжні стелі стримують тепло та не мають сторонніх запахів.

Крім того НАТСТЕЛ у Романові пропонує широкий спектр світлодіодних світильників, люстр та іншої електроніки.

НАТСТЕЛ у Романові знаходиться на вул. Шевченка, 36 (неподалік другого корпусу Романівської гімназії). Контактний телефон: 068-80-33-446.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100022453461998