Вибрати За

У 2019 році міграційна служба видала на Романівщині на тисячу менше закордонних паспортів, ніж у 2018

Протягом 2019 року Романівський районний сектор  Управління Державної Міграційної служби України в Житомирській області оформив та видав 2422 паспорти громадянина України.

Про це Твій Романів повідомили у Романівському РС УДМС

Впродовж минулого року також видали 3070 паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Це менше ніж у 2018 – тоді за рік оформили та видали 4045 закордонних паспортів.

Загалом протягом 2019 року у Романівському РС УДМС вклеїли 295 фотокарток в паспорт громадянина України в зв’язку з досягненням 25-ти та 45-ти річного віку. (Нагадаємо, у випадку несвоєчасного звернення до міграційної служби за вклеєнням фотокартки, громадянину виготовляють паспорт у вигляді ID-картки).

Також прийняли 113 заяв про втрату паспорта громадянина України, 9 заяв про втрату паспорта громадянина України для виїзду за   кордон, розглянули 1 заяву від іноземних громадян щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну, продовжили 6 іноземцям термін перебування на території України, прийняли 3 заяви про оформлення документів для виїзду за кордон на постійне проживання та 8 заяв щодо встановлення належності/набуття до громадянства України.