Вибрати За

У стаціонарному пункті вакцинації у Романові почали робити щеплення медикам
24 березня запрацював стаціонарний пункт щеплень від COVID-19 на базі КНП “ЦПМСД Романівської селищної ради” – кабінет для вакцинації знаходиться на першому поверсі поліклінічного відділення.

Щеплення проводять сімейний лікар Світлана Гижинська та медсестра Ірина Ігнатюк, які пройшли відповідне навчання.

“Світлана Гижинська та Ірина Ігнатюк пройшли курс навчання щодо вакцинації препаратом Covishield, отримали спеціальні сертифікати, тож від 24 березня ми розпочали планову вакцинацію медперсоналу та категорій населення, які підлягають за запровадженими етапами щеплення. На разі заклад отримав 150 доз вакцини, очікуємо на нові надходження”, – зазначив Олександр Галяс, головний лікар КНП “ЦПМСД Романівської селищної ради”.

Кабінет обладнаний всім необхідним для зберігання та використання вакцини, засобами невідкладної допомоги на випадок побічних реакцій. Перед щепленням лікарка здійснює опитування та огляд пацієнтів. Після вакцинації медиків просять півгодини зачекати поблизу кабінету.

Однією з перших вакцину отримала сімейна лікарка Світлана Гижинська. Загалом 24 березня щеплення отримали 20 медиків – працівники Романівської лікарні та КНП “ЦПМСД”.