Вибрати За

У Романівській та Миропільській громадах завершили комісійний об’їзд шкіл. Результати передали у військову адміністрацію

У Романівській та Миропільській громадах завершили об’їзди освітніх навчальних закладів – школи інспектували працівники освіти, держпродспоживслужби, поліції, рятувальники.

Результати комісійних обстежень, зокрема готовності закладів до початку навчального року та стану укриттів, передали на розгляд до Житомирської обласної військової адміністрації.
Більшість навчальних закладів Романівської та Миропільської громад обладнали власні укриття, кілька установ не мають їх, але вони є поруч – туди переміщатимуться в разі тривог. У Врублівці працюють над створенням абсолютно нового укриття, облаштовують укриття і у Ольшанці, де навчальний заклад не мав відповідного підвального приміщення. Вирішується питання навчання у Печанівській школі, яка не має власного укриття.

Разом з тим у Романівській громаді продовжують проводити опитування серед батьків щодо навчання у новому навчальному році. Наразі опитування пройшли половина батьків громади.

Після завершення опитування очільниця відділу освіти Оксана Гаврилова опублікує відповіді на всі питання, які поставили батьки у опитувальнику.

Попередні результати опитування такі: