Вибрати За

У Романівському парку вандали вкотре потрощили інформаційні вивіски

У Романівському парку вкотре потрощили інформаційні вивіски. Таблички із закликами берегти природу, дбати про пожежну безпеку, прибирати після себе сміття лише цього року оновлювали двічі, а ось тепер потрібно змінювати вже втретє. Годі вже й говорити про культуру відпочинку: хоч нині не сезон пікніків – у альтанках щоранку смітники – пляшки, одноразовий посуд, папірці. А у самому парку наче й не прибирали школярі ранньої весни – знову купа мотлоху.

Вандалізм у Романові можна спостерігати не тільки в парку, а й просто у центрі селища. Минулого тижня якийсь “спортсмен” пошкодив ворота у стадіон. Про те, що хтось зняв калітку, зірвав завіси, погнув стовпи написала у facebook адміністрація ДЮСШ.

А на бульварі Шевченка вандалізм та безкультур’я здається вже звична річ. Жителі та гості Романова не соромляться вирвати і перенести лави, аби облаштувати гарне застілля, любителі пива та чіпсів залишають склотару та упаковки просто на лавках, мамусі й татусі, які гуляють біля майданчику, напльовують цілі гори лушпиння зернят просто під ноги, хоча смітничок на відстані пів метра. Цю всю “красу” щоранку прибирає бригада з благоустрою Романівської селищної ради.

Схожа картина – біля майдану Слави – пляшки, папірці, упаковки зі снеків, пачки з цигарок і окурки щоранку прибирають біля пам’ятників та лавочок.

Хочете жити в чистоті і затишку – слід починати з себе! Культура не десь далеко в Європі, вона у кожного у голові. Донесіть недопалок до урни, підніміть папірець, який випадково випав у вас із сумки чи кишені, навчайте дітей культурі поведінки і дбайте про природу, це зовсім не важко.