Вибрати За

У романівському комунальному підприємстві “Сервіс” планують збільшити тарифи на вивіз сміття

У РКП “Сервіс” планують підняти вартість послуг з вивезення сміття.

Про це йдеться в офіційному оголошенні РКП “Сервіс”.
Зокрема в оголошенні йдеться:

“На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги Романівське комунальне підприємство «Сервіс»  доводить до відома споживачів про намір здійснити з 01 вересня 2022 року зміну тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами. Встановити тариф для споживачів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для населення у розмірі 30 грн. (при нормі накопичення 0,12 м куб. на одну особу на місяць)”, – йдеться в повідомленні.

«Ми змушені піднімати вартість наших послуг, так як тарифи давно не відображають реальних витрат. Паливно-мастильні матеріали дуже сильно зросли в ціні. Впродовж останніх місяців Романівська громада не потонула в смітті лише завдячуючи місцевим підприємцям, які заправляють наші авто і ми вивозимо все за графіком. І навіть зараз, піднімаючи вартість послуг, ми ставимо ціну послуг меншу, ніж вона є насправді, адже розуміємо, що таке підняття тарифів є болючим для місцевих жителів», – зазначив Валентин Левкович, керівник РКП «Сервіс»

Варто зауважити, що тарифи мають бути затверджені рішенням виконавчого комітету Романівської селищної ради після чого вони вступлять у силу.