Вибрати За

У Романівський лісгосп АПК приїхали колеги з Польщі. Лісівники підписали угоду про співпрацю

З 21 жовтня у Романівському лісгоспі АПК перебуває делегація лісівників з м. Бардо (Польща).

Лісівники з Польщі та України зібралися аби обмінятися досвідом. Зокрема польські колеги фахівців Романівського лісгоспу оглянули підприємство, побачили умови, в яких зростає ліс на Романівщині.

Обговорювали лісівники спільну проблему польських та українських лісів – масове враження сосен жуком-короїдом, що спричиняє висихання лісів. Ділилися методиками боротьби зі шкідником та способами попередження ураження здорових дерев. Обговорювали фінансові проблеми та особливості ведення лісового господарства.

23 жовтня в Житомирському обласному комунальному підприємстві «Житомироблагроліс» керівник Романівського лісгоспу АПК Іван Мельник підписав угоду про співпрацю між лісництвами з керівником Бардошльонского лісництва Бандюрою Антоном. Тож від тепер лісівники Романівського лісгоспу АПК зможуть впроваджувати в свою діяльність напрацювання колег з Бардо, реалізовувати їх успішні проекти, а також ділитися власними методиками, які дають гарні результати.

Як повідомляв Твій Романів, Романівська районна рада уклала угоду про співпрацю з м. Бардо. В рамках співпраці АТовці з району та діти воїнів АТО/ООС їздили на відпочинок до Польщі. А минулого тижня з 10 по 12 жовтня керівництво Бардо взяло участь у офіційних заходах до Дня захисника України в Романові