Вибрати За

У Романові проводять відбір у спостережні ради при КНП “ЦПМСД” та Романівській лікарні

На сайті Романівської районної ради 20 грудня розмістили оголошення про про намір створити спостережні ради при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради» та при КНП “Романівська лікарня”

Зокрема в оголошенні зазначається, що Романівська районна рада проводить відбір представників громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я у члени спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Романівської районної ради», а також Комунального некомерційного підприємства «Романівська лікарня» Романівської районної ради, як наглядові органи підприємства.

Пропозиції   щодо   включення   представників  громадськості   та громадських об’єднань до складу спостережної ради приймаються протягом 10 робочих днів з дати розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Романівської районної ради.

Пропозиції приймаються за адресою: 13001, Житомирська область,     смт. Романів, вул. С. Лялевича, 2, каб. 110. Номер телефону тел. 2-20-03; адреса електронної пошти: e-mail: romaniv_rada@ukr.net.

Детальніше можна почитати на офіційному сайті Романівської районної ради.