Вибрати За

У Романові почали робити бустерні дози щеплення від COVID-19

6 січня у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Романівської селищної ради розпочали робити бустерні щеплення від COVID-19.

Про це Твій Романів повідомила Дар’я Волощук, т.в.о. головного лікаря ЦПМСД.Так, станом на 9.30 ранку 6 січня бустерне щеплення отримали 7 осіб, зокрема 5 лікарів та двоє жителів громади, віком 60+.

Бустерну дозу щеплення від COVID-19 можуть на разі отримати медичні працівники, співробітники будинків інтернатного типу та люди, віком 60+. Зробити бустерне щеплення можна мінімум через 180 днів після останньої вакцинації від COVID-19. Бустерне щеплення продовжує дію сертифікату вакцинації.

Також є можливість зробити додаткову дозу щеплення. Медики радять не плутати її з бустерною. Додаткову дозу щеплення радять робити людям, в яких через важкі супутні хвороби міг не сформуватися належний імунний захист після двох доз вакцини від COVID-19. Зробити її слід через 28 днів після основного курсу. Вона рекомендована лише людям із проблемами з імунітетом як частина основного курсу вакцинації.

Станом на 4 січня у Романівському ЦПМСД зробили 10797 щеплень від COVID-19. З них 5634 – перша доза, 5163 – друга доза.