Вибрати За

У Романові планують штрафувати власників тих собак, які бігають вулицями без господарів. Звернення

Романівська селищна рада надіслала у редакцію Твій Романів для оприлюднення звернення до жителів селища щодо утримання домашніх собак та котів. Публікуємо його дослівно:

“Селищною радою проводиться  перевірка утримання собак, котів та хижих звірів на території Романівської селищної ради.

Собаки незалежно від породи, належності і призначення,  в тому числі і ті, що мають нашийники і намордники, але знаходяться без власника на вулицях,  площах,  ринках, скверах, садах, парках, в громадському  транспортах, в дворах та в інших громадських місцях, а також  бездоглядні коти  вважаються безпритульними.

Тому селищна рада просить всіх мешканців селища, керівників підприємств,  установ, організацій привести до відповідності утримання  вище вказаної категорії тварин.

 В зв’язку з  вище викладеним,  селищна рада повідомляє в  разі недотримання  правил утримання собак,  котів та хижих звірів являється порушенням «Правил утримання собак, котів» згідно ст.154 Кодексу України «Про  адміністративні правопорушення» за, що передбачені  штрафи згідно чинного законодавства.

Романівська селищна рада вдячна мешканцям селища,  які з розумінням ставляться до ініціатив і прохань селищної ради,  а також завжди раді прийняти Ваші пропозиції та допомогу у  вирішенні проблемних питань. ”