Вибрати За

У Романові запрацювало терапевтичне відділення для хворих на COVID-19

З 20.00 14 жовтня у Романові запрацювало терапевтичне відділення з надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Про це Твій Романів повідомила директорка КНП “Романівська лікарня” Ірина Серт.

“У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в області, спостерігається тенденція до зростання кількості хворих на COVID-19 та кількості хворих з підозрою на цю хворобу, які потребують стаціонарного лікування було внесено зміни до Переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19, cпричиненою коронавірусом SARS-CoV-2. В цей перелік було внесено КНП “Романівська лікарня” з можливою госпіталізацією на 39 ліжок”, – зазначила Ірина Серт.

Допомогу в даному відділенні надають лікарі-терапевти: Пащинська Ольга Олександрівна, Куреньова Оксана Сергіівна, Біла Наталія Євгенівна та лікарі анестезіологи: Пащинський Олег Станіславович та Дідковський Павло Степанович, медичні сестри та молодші медичні сестри. Відділення забезпечено киснем, кисневими концентраторами

На разі в лікарні перебувають троє хворих на COVID-19 – двоє з Баранівського району та 1- з Романівського району. Всі отримують кисневу підтримку.