Вибрати За

У Романові відкрився сучасний ветеринарний консультаційний центр «Лікар ЗОО»

Повертаєтесь додому – і першим вас, весело виляючи хвостом, зустрічає песик, який щиро радіє поверненню господаря, тут же біля ніг починає лащитись і мазатись домашній котик. Весело і дзвінко сміються внуки у бабусі, бавлячись у дворі з малими козенятками, а найменший внучик вчить корову говорити – «му-му». У сусідньому дворі чути, як дідусь дбайливо говорить зі своїми курочками «Рябкою» і «Душкою», які їдять зерно просто з рук старенького.

Домашні тварини – повноцінні члени наших сімей, ми їх любимо, пестимо і дбаємо про них. Пробачаємо їм подряпані дивани, крики-вимагання поїсти о 4 ранку, виїдену капусту на городі і видзьобану розсаду квіток. А коли домашній улюбленець хворіє – готові душу віддати, аби їм стало краще.

Нині в Романові відкрився новий заклад, який цілодобово може надавати допомогу вашим улюбленцям, дбатиме про них не менш сердечно, як ви.

Ветеринарно-консультаційний центр «Лікар ЗОО» надає найрізноманітніші послуги – від екстрених операційних втручань – до продажу іграшок-забавок для ваших тварин. Ветеринарний лікар Вячеслав Кулик, який уже 12 років лікує улюбленців романівчан, подбав про те, аби в закладі вам та вашим улюбленцям було затишно і комфортно.

У центрі «Лікар ЗОО» проводять лікування та профілактику хвороб усіх видів домашніх тварин та птиці, у стерильній операційній кімнаті проводять стерилізацію, кастрацію, пластичну хірургію, лікують поранення, надають гінекологічну допомогу, тощо. В амбулаторії передбачене місце для утримання тваринок в післяопераційний період, а лікар супроводжуватиме і консультуватиме господарів аж до повного одужання улюбленців.

 В закладі пропонують проведення вакцинації та дегельмінтизації тваринок.

«Лікар ЗОО» надає послуги грумінгу – ваших песиків та котиків пречипурять – помиють, підстрижуть, зроблять сучасну укладку, підстрижуть кігтики. При чому лікарі дбатимуть, аби тваринка відчувала мінімум стресу і почувалася ніби вдома.

Також «Лікар ЗОО» проводить продаж медичних лікувальних препаратів, біопрепаратів та вакцин із дотриманням температурних режимів при транспортуванні та зберіганні, реалізує різноманітні корми для тварин, птиці та рибок, іграшки, засоби від шкідників (отрути від гризунів,  інсектициди, тощо).

Заклад знаходиться на вул. Кооперативній 15 (у дворі райсоюзу). Лікар Вячеслав Кулик приймає дзвінки цілодобово – 098-791-36-19. «Лікар ЗОО» запрошує відвідати заклад і щиро зичить вам та вашим улюбленцям бути здоровими та мати потребу лише в грумінгу та у засобах профілактики